Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van bárki olyan, aki a Fideszr...

Van bárki olyan, aki a Fideszre szavazott de megbánta már?

Figyelt kérdés

A választás utáni napon eldöntöttem hogy nem Magyarországon fogom az msc-met elkezdeni és ki is költözöm de az még 2 év, úgyhogy addig én is elszenvedője vagyok az Orbán országnak.

Őszintén érdekelne hogy bárki aki rájuk szavazott észrevette-e hogy minden amivel kampányolt nem tartotta?

Tényleg ennyi érdekel csak hogy van-e olyan akit hidegzuhanyként ért a valóság, és csalódott?

(Orbán imádók pls kíméljetek, ez nem nektek szól)



2022. júl. 22. 20:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%
Ja, igen azt gondoltam, hogy Főni fanatikus vagy, mert csak két pipád van, ami azért valljuk be őszintén elég gáz. Nem túl sok hasznos választ szoktál írni, ami olyan "kétharmados" színvonal.
2022. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
#21 egyetértek, elég gáz. Elég gáz hogy az alapján értékeljük a másik kommentjének hasznosságát, hogy egyetértünk vele vagy nem. Tehát ez a két pipa egyáltalán nem a válaszaim minőségét vagy hasznosságát jelzi, hanem mindössze annyit hogy a fórumozók többségével ellentétben fideszes vagyok. És mégegyszer mondom, egyetértünk, elég szánalmas hogy a liberális többség ilyen értelmi szinten áll
2022. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!