Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van bárki olyan, aki a Fideszr...

Van bárki olyan, aki a Fideszre szavazott de megbánta már?

Figyelt kérdés

A választás utáni napon eldöntöttem hogy nem Magyarországon fogom az msc-met elkezdeni és ki is költözöm de az még 2 év, úgyhogy addig én is elszenvedője vagyok az Orbán országnak.

Őszintén érdekelne hogy bárki aki rájuk szavazott észrevette-e hogy minden amivel kampányolt nem tartotta?

Tényleg ennyi érdekel csak hogy van-e olyan akit hidegzuhanyként ért a valóság, és csalódott?

(Orbán imádók pls kíméljetek, ez nem nektek szól)



2022. júl. 22. 20:46
1 2 3
 11/22 Dzsonszi ***** válasza:
16%

#6 baloldali források is ezt hozták le:

[link]

[link]

Hány kétharmad kell még hogy leessen, nem csak a jobbos kutatócégek szerint erősebb a Fidesz?

2022. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%
Akinek csöpp esze van, az tudja, hogy választások után mindig vannak kiigazító költségvetési lépések. Én azt hittem, ilyenkor már se ársapka, se rezsicsökkentés nem lesz, ehelyett megmaradt mindkettő, kellemes csalódás.
2022. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%

10.


"Türelmesek vagyunk, megvárunk."


Miért, többen vagy?


A fő kérdésre írtam.

2022. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

" Kb. húsz százalékos volt a részvételi arány. Marhára jól tükrözi a valóságot. :D"


60-80 százalékos fidesz győzelemmel. De nyilván a fideszes mind ott volt, a moslékos meg otthon maradt. Ha ettől jobban alszol...😄

2022. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
14-es Nem megy a matek, mi? Részvételi arányról beszélek.
2022. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
15. És ez min változtat? Már budapestet is sorra bukjátok.
2022. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Dzsonszi ***** válasza:
16%

Ellenzék választás előtt: A le nem adott szavazat is Fidesz szavazat.

Ellenzék a választás után: A Fidesz nincs többségben, mert aki nem ment el szavazni ők tuti nem a Fideszre szavaztak volna.


Tényleg 4 kétharmad után valaki még képes magyarázni, hogy a Fidesz nem fölénnyel vezet bármelyik párt előtt?

2022. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen nincs, mert amit Viktorta mond, azt gondolja mindenki:

https://www.youtube.com/watch?v=5BR1H2bkO2Q

2022. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
16-os Az ugye meg van, hogy az emberek 20 százalékának a 60 százaléka, az nem annyi ember, mint a 40 százalékának a 60 százaléka. Emlékszel még, azokra az időkre? Vagy már nagyon régen volt? :D
2022. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem bántam meg. Még ha nem is értenék vele egyet sincs alternatíva. (Azért szerencsére nincs ilyen ilyen gondom, mert nagyrészt egyetértek a Főnivel)
2022. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!