Normális, hogy a fideszes nagymamám ezt hozta elsőként érvnek?
Figyelt kérdés
A fideszes, 90 éves nagyim azt mondta, szerinte Varga Judit jobb köztársasági elnök lenne, mint Novák. Amikor kérdeztem, hogy ezt mivel indokolja, azt mondta, hogy VJ szebb, és vékonyabb mint NK. Én erre (szintén fideszesként) teljesen elképedtem, hogy ez nem érv, mire ő mentegetőzni kezdett, hogy persze persze, nem csak ezért.2022. júl. 7. 20:50
A kérdező szavazást indított:
Normális, hogy ilyet mond
Egyáltalán nem nevezhető annak
17 szavazat
1/12 anonim 



válasza:





Sztem kérjétek el Orbántól a pszichiáterének az elérhetőségét.
2/12 anonim 



válasza:





Azon vitatkoztok hogy két hasonló disznó közül melyik szarik elegánsabban.
3/12 anonim 



válasza:





Még mindig jobb érv mint a Gyurcsányozás....
4/12 anonim 



válasza:





Nézd ha nagyidnál a szépség a legfőbb szempont akkor semmi probléma.
5/12 A kérdező kommentje:
Itt most nem arról van szó, hogy valójában melyik nő alkalmasabb a feladatra. Hanem, hogy a nagyim azért gondolja alkalmasabbnak az egyiket, mert vizuálisan szebb.
2022. júl. 7. 20:59
6/12 anonim 



válasza:





Ez nem ritka a fideszes táborban..
7/12 anonim 



válasza:





Miért, mi a feladata a köztársasági elnöknek? Gyakorlatilag az, hogy a különböző állami vagy nemzetközi eseményeken megjelenjen, mondjon egy szép beszédet, és jól nézzen ki. Jogköre nincs, döntéshozói hatalommal nem rendelkezik. Varga Judit valóban szebb, mint Novák Katalin, így a legfontosabb feladatot, hogy jól nézzen ki, valóban jobban képes teljesíteni.
8/12 anonim 



válasza:





Érdemes lenne a nyagyidnak megnézni őket zuhanás közben....a röptükből is kiderülhetnek dolgok.
9/12 anonim 



válasza:





Egy fideszes esetében teljesen normális, hogy hülyeségeket beszél. Az a meglepő ha nem.
10/12 anonim 



válasza:





A fideszes öregek már csak így gondolkodnak. Orbánban a 20 évvel ezelőtti Orbánt látják. Szijjártó cuki mosolyára élvezkednek, Novák Katalin nekik a minta családanya stb.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!