Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok a becstelenséghez,...

Mit szóltok a becstelenséghez, hogy Orbán megszavazta ebben a helyzetben magának a brutál béremelést?

Figyelt kérdés
A tanárokéra persze nemmel szavaz. Én már nem is tudom mit lehet itt mondani. :(
2022. jún. 14. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Ha Klári nyeri a következő választásokat el fogja számoltatni.
2022. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Én már eljutottam oda, hogy még Gyurcsányt is visszasírom.
2022. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Én nem lennék kormányfő akkor sem ha kétszer ennyit fizetnének.
2022. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1%
Elég álszent lett volna, ha nem szavazza meg. Nagyon alacsony volt már a miniszterelnöki fizetés nemzetközi összehasonlításban. A tanárok a törvénytelen sztrájkjuk után meg jobb, ha egy ideig kussolnak.
2022. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Muszáj neki, ha a jelenlegi infláció mellett fenn akarja tartani a megszokott életszínvonalát. Kár, hogy mi rabszolgák nem tehetjük meg ugyanezt.
2022. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4. Na de az általa vezetett ország állampolgárainak a fizetése az nem a legalacsonyabb nemzetközi viszonylatban? Magyarország az egész Unió legszegényebb országa. Ehhez képest akkor Orbán fizetését még inkább csökkenteni kellett volna nem növelni.
2022. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé gáz, hogy magának béremelést szavaz meg, nekünk meg különadókat...
2022. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom pofátlanság az uniós politikusokkal példálózni. Magyarországot a legszegényebb emberek lakják az egész unióban hála Orbán lopás alapú kormányzásának és a pénzünk is a legkevesebbet éri még mindennek tetejében. Így nézve valóban még inkább a csökkentés lett volna ésszerű nem a növelés!!
2022. jún. 14. 18:41
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Ezt akarta az istenadta nyíp, hát most megkapta.
2022. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2%
Mit szólok, kb. ennyi fizetést kell kapnia egy kormányfőnek, tovább nem kell ezzel foglalkozni vannak sokkal fontosabb dolgok is.
2022. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!