Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lenne a fidesszel, és a...

Mi lenne a fidesszel, és a "néppel", ha Orbán meghalna/visszavonulna?

Figyelt kérdés

Mi lenne a fidesszel, és a "néppel", ha Orbán meghalna/visszavonulna?

A fidesz is egy nagyon Orbán centrumú párt, összeomlana?

Mi lenne a sok elvakult Orbán hívővel, akik szerint csak Orbán tudja megvédeni Mo.-t?


2022. jún. 11. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Ezen én is gondolkodtam, hogy ki lesz az utódja. Mert sajnos nehéz lesz a helyére megfelelő embert találni.
2022. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Faragunk egyet fenyőrönkből.
2022. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel a néppel?százezrek lennének öngyilkosok.
2022. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

Ha megnézed ez is csak a szokásos ellenzéki vagy vezérelt gondolkozás, hogy Orbán tehet mindenről, DE a Fidesz/Orbán pont azért erős mert vannak emberei akikkel közösen jóban rosszban összetartanak.


Az már egy validabb kérdés lenne, hogy mi lesz a Fidesszel ha visszavonulnak a nagy öregek de ott van az új nemzedék is: Rogán, Szijjártó, Varga Judit ... . Szóval ha nem lesznek hülyék és felfogják, hogy az összetartás a legkifizetődőbb akkor továbbra is erős párt marad a Fidesz.

2022. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem két-három napos ünnep biztosan lenne.....aztán ügyvezető kormány, és elindulunk tényleg egy pozitív jövőbe.
2022. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

A Fideszben harc a hatalomért,majd megszűnne. A +

"nép" pedig megpróbálna helyreállítani az országot.

2022. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!