Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mi lesz Márki-Zayb...

Szerintetek mi lesz Márki-Zayból a jövő évi választás előtt?

Figyelt kérdés

Az összeb*zizást már ellőtték Vonánál, rajta úgysem hatna, mivel melegpárti. A házasságtörő tök jó lett volna, hiszen nagyra van a boldog, népes családjával, ezt viszont most Jakabon lőtték el. Csecsemőgyilkos már volt a felesége, esetleg még pedofil lehet? Nem, az sem, hiszen rögtön Kaletázna az ellenzék.

Szerintetek mi juthat neki? Marad a jó öreg gyurcsányozás, amivel látványosan megbuktak az előválasztáskor meg az Elkxrtuk filmmel, és amiben még Dobrevnek szánták a főellenség szerepét?



2021. dec. 8. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Leírják. Szükséges veszteség.
2021. dec. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Hát csak idézni kell a megnyilatkozásait: egy gyerekverő, politikustársa lányát fenyegető, a rezsicsökkentéssel és az illegális migráció elleni harccal egyetértőket trágyával etetett gombaként leíró, örült tekintetű eszelőst látunk. Ennek a fele bőven sok egy kiadós bukáshoz. Ezt érezte meg Gattyán is szerintem.
2021. dec. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
"elmegy a péter mögül a támogatás"
2021. dec. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én már hallottam olyat, hogy Márki-Zay Péter a magyar Igor Matovič, és őszintén remélem, hogy ez csak ostoba szóbeszéd.

Felvidéki vagyok, eleinte mindenki örült, hogy le lett váltva Robert Fico populista kormánya, de Matovič és az OĽaNO, meg a szimpatizánsaik hazavágták Szlovákiát, jobban mint a második Gyurcsány-kormány Magyarországot.

2021. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: őszintén megmondom, ha valóban megcsinálja az elszámoltatást, akkor itt polgárháború előbb lesz, mint normális kormányzás.
2021. dec. 8. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!