Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kellett az LMP a parlamentbe?

Kellett az LMP a parlamentbe?

Figyelt kérdés

Én úgy látom, hogy csak bohóckodás, amit ott csinálnak.


És csak mellékesen jegyzem meg, hogy Schiffernek szóljon valaki, hogy öltözzön fel normálisan.


2010. júl. 22. 16:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
61%

Hiszed vagy nem a magyarok és cigányok között lévő feszültséget a politikusok gerjesztették(mszp),ennek köszönhetjük,hogy a cigánybűnözés van Magyarországon!az mszpnek ez volt a célja,hogy a magyarokat és a cigányokat egymásnak ugrassza!

Érdekes mikor egy cigányt megöltek,mekkora felhajtást csináltak,mekkorára felfújták az egész ügyet..

De mikor Horák Nórit megölték(én mai napig azt mondom cigók) akkor,még csak el sem mentek a temetésére,és még Kolompár Orbán vádaskodott és kikérte magának hogy cigányok gyilkoltak!Ez az undoritó!!!

2010. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
66%
a gerjesztésben egyetértek, egyszerű politika fogás volt, elterelték a figyelmet a válságról.- bármi áron :S
2010. júl. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

tegnap 23:39

Jó akkor holnap nem megyek dolgozni mert "hátrányos helyzetűnek" vallom magam.

Viszont elmegyek hozzád betörni. De ne is próbáld szóvá tenni mert humanitárius alapon jár. Nincs ennivalóm és egyszerűbb tőled elvenni a pénzt mint dolgozni. Ha meg ezt kétségbe vonod, akkor megkésellek. Mert nekem jogaim vannak. Mit csináljak ha eccer éhes vagyok és büdös a munka?

2010. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
A kedves szociológus költözzön le egy cigánysorra,és ott vallja a humanitárius elveit...ugyanezt javaslom a liberális LMP-s poltikusoknak is.
2010. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
8%

ma 09:27

természetesen ellenkeznék. mint mindenki. védeném azt, ami az enyém. nem jogról, hanem ösztönökről van szó. a legalapvetőbb szükségletek kielégítéséről. nincs joga. élete van, meg családja, akinek próbál enni adni.


van most egy érdekes családom, leírom a sztorijukat.


Cigányok, de nagyon jó emberek. Úgy alakult, hogy megfogant egy picibaba, akit a körülmények miatt nem vihettek haza. nem tudnak hol dolgozni, mert apukának csak 6, anyukának csak 2 osztálya van meg, és a gyárakba is kell már a 8 osztály. azért nem tudtak tanulni, mert tanyán laktak gyerekkorukban, nem volt pénzük bejárni az iskolába. Hogy miért nem, arról már az ő szüleik tehetnek. Szóval jött ez a baba. Akit nagyon vártak, de a gyermeket nevelőszülőkhöz vittük. Nagyon szenvednek emiatt, és próbálnának dolgozni, de nem tudnak. Kőműves brigádba nem kell a férfi, mert cigány, nem bíznának meg benne. az asszony most 4 órában takarít a kórházban. Már ennek a kis pénznek is nagyon örülnek, mert közelebb jutnak a gyermekükhöz. Nem győzöm hangsúlyozni, jó emberek. Volt egy lehetőség, hogy a férfi tanuljon. Nagyon megörült, jött, hogy képzeljem el, 1 év alatt meg tudja csinálni a 2 osztályt, aztán dolgozhat. Kiderült, hogy a legközelebbi nagyvárosban van a képzés, napi 2000 ft lenne az úti költség, aminek önerőnek kellene lennie. A férfi nagyon elkeseredett, bánatában leitta magát, és a maradék pénzt is bedobta a gépbe. Azt hitte jobb lesz, hátha lesz egy kicsit több belőle. Nekik nem inni kellene a pénz, nem BMWre, hanem arra, hogy felnevelhessék a gyermeküket. A maguk egyszerű módján, de szeretetben. Ezek az emberek buták. Naivak, de nem rosszak. Millióegy van ilyen a gondozásom alatt. Nem lakok, de napi rendszerességgel járok a Vajda telepre. Ellenségnek tekintenek, azt hiszik bántani akarom őket, tudom, hogy milyenek. Szocializálatlan emberek.


Ennyi a véleményem a rasszizmusról. :) hol jogos a dühünk, hol meggondolatlan. :)

2010. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

12:04

Nagyon szép. De meg kéne nézni a másik oldalt is. MI is emberek vagyunk. Középosztály. Nem BMW-re luxusutazásra kell a pénz. Ennivalóra, számlákra és a családunk emberi körülmények között való fenntartására. Ezért gürcölünk napi 8 órát. Csak szeretnénk békében élni, nevelni a gyerekeinket. Hogy ne azon kelljen gondolkozni, mi lesz velünk, ha amíg mi elmegyünk dolgozni, lába kél annak a kevés dolognak amit fáradtságos munkával gyűjtögettünk össze az évek során. Hogy ne kelljen attól félni hogy gyereküket hazafelé az iskolából megkéselik egy 5000ft-ot érő mobiltelefonjáért. Hogy ne naponta kelljen látogatni tőlünk külön élő idős szüleinket mindennap rettegve hogy nem verte-e agyon őket vmelyik cigánybanda a kevéske nyugdíjáért. Csak ezekkel van problémánk. Nem a bőrszínnel. És nem azokkal a cigányokkal akik dolgoznak. És engem őszintén szólva nem érdekel, hogy akik ezeket a bűncselekményeket elkövetik, a gyerekük miatt csinálják-e buták-e szocializálatlanok-e szegények-e vagy miért csinálják. Nem érdekel. Ne csinálják. És az állam ne hagyja hogy ezt csinálják. Akik ennyire beilleszkedésre képtelen, haszontalan emberek, azokat vhogy küszöbölje ki a társadalom. Ne legyen gyereke. Minek? Azért hogy az is ezt az életvitelt kövesse?

2010. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Hihetetlen.


kérdezek valamit egy pártról és szinte sejtettem, hogy a 10hsznél már a jobbik , a fidesz és a mszp lesz a téma.

2010. júl. 25. 13:39
 28/40 anonim ***** válasza:

" Ne legyen gyereke. Minek? Azért hogy az is ezt az életvitelt kövesse?" Pont az miatt szűlnek,hogy kajanak segilyt és családi pótlékot..,nézd meg 40 év múlva mennyien lesznek!Másfelöl meg milyen dolog az,hogy ha éhes a cigó vagy gyerekei vannak,akkor attól vesz el,aki megdolgozott a pénzéért és annak is van családja akiket el kell tartani!!Komolyan mondom ezek a cigányok(tisztelez a kivételnek!) olyanok mintha az őserdőben élnének,és leütik a "zsákmányt",hogy ők jól lakjanak!

És még csodálkoznak,hogy nem fogadják el őket..,hát emiatt nem!!

2010. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

"olyanok mintha az őserdőben élnének,és leütik a "zsákmányt",hogy ők jól lakjanak!"

mint említettem, azért, mert szocialzálatlanok. ha egy kicsit is nyitnánk feléjük, tiszteletben tartanánk, hogy ők is emberek. ha lopnak, ha csalnak, ha ölnek, akkor is. Én is félek, rettegek sokszor. De higyjétek el nekem, visszamosolyognak az emberre! őszintén.

2010. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

20 éve folyamatosan csak nyitunk feléjük és mi a hála? Belemarnak a nekik enni adó kézbe...

Szégyen, hogy ezek mit meg nem engednek maguknak a totális médiahátszél, az állami támogatások, az ingyen lakások és a felzárkóztatási programok mellett.


Persze, megint a magyar a rasszista, köszönjük a napi liberális agymosást, csak most már lejárt az időtök, ezzel már senkit sem lehet beetetni.

2010. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!