Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kellett az LMP a parlamentbe?

Kellett az LMP a parlamentbe?

Figyelt kérdés

Én úgy látom, hogy csak bohóckodás, amit ott csinálnak.


És csak mellékesen jegyzem meg, hogy Schiffernek szóljon valaki, hogy öltözzön fel normálisan.


2010. júl. 22. 16:01
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
48%

Szerintem a Jobbik még mindig többet taníthatna a magyarságról, a történelemről meg úgy majdnem mindenről mint mondjuk a MÁS politikusok....


Lehet lepontozni

2010. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
45%
mi bajotok van a mássággal? (és most itt nem a nemi identitásra gondoltam) miért baj, ha valaki liberális? mit taníthat a jobbik?
2010. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
50%
SzaDeSz lebukott igy kell a zsidrákoknak egy új párt. Sztem a Jobbiktól akarták elszívni a fiatal szavazókat. Részebn sikerült is. Hiába égy két szimpi csajt beraknak előre akkor már nem számít mekkora baromságokat modnd. Rafináltak ezek a zsidrákok.
2010. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

"mit taníthat a jobbik?"

Például azt, hogy egy társadalmoban vannak bizonyos normák amiknek meg kell felelni a kultúrált együttélés érdekében. A túl nagy szabadosság meg csak a bűnözést nihilizmust trehányságot vetíti elő ami hosszú távon rád is kihat. Pl mi a véleményed ha egy "másként gondolkodó" s*ggbek*rja a gyerekedet hazafelé jövet? Akkor is úgy gondolod hogy há joga van az elvárttól "más"ként viselkednie?

2010. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
5%
és nekem ezeket az erkölcsi normákat, amelyek nélkül elképzelhetetlen a kulturált együttélés, egy olyan párt fogja megtanítani, amelyik cigányokat ver?
2010. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
94%

"és nekem ezeket az erkölcsi normákat, amelyek nélkül elképzelhetetlen a kulturált együttélés, egy olyan párt fogja megtanítani, amelyik cigányokat ver?"


Mondj már kérlek egy példát erre. Vagy csak a szád jár?

A Jobbik pont az egyetlen járható utat javasolja a cigánypolitikában, ami nem vezet polgárháborúhoz. Az agyatlan segélyezést meg kell szüntetni, mert SEMMI haszna nincs.


Radikális törvényi szigorításokra van szükség (ezt szerencsére elérték ellenzékből is), és ha valaki ezt cigánygyűlöletnek meg cigányverésnek állítja be, mint a kedves előttem szóló, akkor tegye nyugodtan elvégre szólásszabadság van, de majd akkor se csodálkozzon ha az ő családtagját lincseli meg pár "hátrányos helyzetű" kétszáz forintért.

2010. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
96%

"olyan párt fogja megtanítani, amelyik cigányokat ver?"


Egy Jobbikos,de még gárdista sem vert cigányt!!!Ellenben cigány már vert,ölt magyart... Kordában kell tartani a cigókat,és erre a legalkalmasabb a Jobbik lenne!!

2010. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
0%

gárdista nem vert magyart? követed te az eseményeket?

arról meg, hogy Jobbik= gárda= cigányverés kép alakult ki az emberekben, biztos nem én tehetek. meg nem is a szomszéd. el kellene gondolkodni ezen a radikalizmuson. de nagyra verik az emberek a mellüket, aztán meg amikor szívnak, meg de nagyon kétségbe vannak esve.

bántják a cigányt, hogy lop. inkább éhen haljon? menjen el dolgozni? hova? ti mit csinálnátok?

gratulálok a radiálisoknak. jobban féltik a 200ftot, mint a humanitárius elveiket.

(szoc. munkás vagyok, és szolidáris)

2010. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
94%

Elöször is,próbáljon meg beilleszkedni a társadalomba a cigány..més utána lehet beszélni másról is!Mi lenne ha minden magyar ember lopna,rabolna gyilkolna mertr szegény és munkanélküli??Pedig van ilyen bőven a válságnak köszönhetően,de mégsem lopnak,mint a cigányok...

Kialakult egyfajta előitélet a romákkal szemben,és ezért néznek rájuk ferde szemmel a legtöbb helyen!

2010. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
11%

a mai magyar már mindenkivel előítéletes. velem is, mert Vajdasági vagyok. magyar. mégis lenéznek.

egyszerűen nem szeretem már ezt a gyűlölködést. elég volt. tudom milyen a háború, nem akarok még egyet. elegem volt már a radikalizmusból.

2010. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!