Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért mondják magukra a...

Miért mondják magukra a Jobbikosok, hogy ők a magyarok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, hogy miért mondja mindenki azt, hogy ők a nemzeti párt? Nem nyertek egy választókerületben sem, csak listáról kerültek be képviselőik, és még az MSZP is több szavazatot kapott. Én nem vagyok magyar, ha nem a jobbikra szavaztam?
2010. júl. 17. 00:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Elnézést megint félreírtam.....pontosan, hogy van egód, sőt talán túl sok is van és azért nem fogsz bocsánatot kérni a jobbikos szavazóktól.
2010. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

Oh, édes Istenem, milyen vita alakult itt ki.

Miért nem lehet tisztelni a másik véleményét, még ha borzasztóan buta és deviáns is...?

Ha más a véleménye, mert a rezsim tesz róla.

Szánalmas dolog "primitívezni" és "bunkózni", így neten keresztül, mert nem egyenes dolog.


Valljátok már a magyar elveket!

2010. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Felugro válasza:
Azért mondogatják, hogy előbb-utóbb azt is higgyék az emberek. Aki nem röhög azon, amit politikus mond, vessen magára keresztet.
2013. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!