Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért mondják magukra a...

Miért mondják magukra a Jobbikosok, hogy ők a magyarok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, hogy miért mondja mindenki azt, hogy ők a nemzeti párt? Nem nyertek egy választókerületben sem, csak listáról kerültek be képviselőik, és még az MSZP is több szavazatot kapott. Én nem vagyok magyar, ha nem a jobbikra szavaztam?
2010. júl. 17. 00:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
31%

Hát ezért mondjuk magunkról: [link]

A 10 újadon megtudod számolni, hogy hány nem zsidó politikusunk van jelenleg.

2010. júl. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
61%

Magát zárja ki több állítás is a kérdésben. Nem csak a jobbikosok magyarok. Az, hogy valamelyik párt nemzeti, annak azt kell jelentenie, hogy választókerületben is nyernek több helyen? Meg azt, hogy az MSZPnél több szavazatot kell kapniuk?

Magyar vagy, csak hülye.

2010. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen alapon akkor az MSZP egy nemzeti párt (volt?), ugye? :)
2010. júl. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
45%
Nem, TE vagy a nagymagyar, Orbán ősatya Viktor ígéretei szépen bejöttek.. lassan még szarabban él mindenki.
2010. júl. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%

Üdv kérdező és a többi válaszadó!


Szerintem sem kritérium a választókerületben való győzelem, főleg egy olyan országban, ahol a 20 éve megtelepedett és begyepesedett pártok az uralkodóak. Sőt, én inkább meglepően magasnak tartom az elért eredményt tekintve az ellenreklámot!

Egyébként az a párt mondja magát magyarnak, amelyik csak akarja. Minden párt magát tekinti a helyes megoldásnak és a megfelelő 'nemzetmentőnek'. A Jobbik ellentétben a médiahadjáratokban felállított képpel NEM idegenellenes és nem antiszemita, sőt nem is cigányellenes.

Részben talán azért is mondja magát magyar pártnak, mert úgy gondolja kizárólag magyar érdekeket képvisel és nem szolgál ki senkit(pld.:nem nyalja a talpát az usa-nak ez azért igaz). A Jobbi kenm azt mondja, hogy ha nem rájuk szavazol, akkor nem vagy magyar, csak azt, hogy szerintük a legmegfelelőbb megoldás az lenne, ha rájuk szavaznál, mert ők nemzeti-hazafias érdekeket képviselnek.

Politikai pártállástól és a Gárdától függetlenül Szebb Jövőt minden magát magyarnak tekintő embernek, köztük a kérdezőnek is!

2010. júl. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%
Mert ők magyarok, magyar érzelműek érted? Itt már nem a gének számítanak ezer év után, hanem hogy ki érzi és vallaja egyáltalán magyarnak magát.
2010. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
*vallja
2010. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
3%
Ez a párt reklámfogása, nekik ez az imidzsük. A sok okosgyerek meg bekajolja.
2010. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
63%

azért mert a jobbik magyar párt, aki a magyar embereket képviseli!

a többi párt meg a magyar állampolgárságot megszerzett külföldi zsidókat képviseli, akik országunk teljes felvásárlásán fáradoznak.

2010. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
34%

"Egyszerűen nem értem, hogy miért mondja mindenki azt, hogy ők a nemzeti párt?"


Nem mondja mindenki, csak ők magukról. Kellően nevetséges is.


"Én nem vagyok magyar, ha nem a jobbikra szavaztam?"


Egyszer egy jobbikostól megkérdeztem a gyk-n, hogy akkor ezek szerint csak 400 ezer magyar él az országban, a többi mind zsidó és cigány? (ez 2009-ben volt). Azt mondta, igen. Sok jobbikos így "gondolkodik".


Amúgy nem kell sokat foglalkozni a jobbikos csürhével. Ők többnyire a legbutább, legprimitívebb emberek közül kerülnek ki. Vitázni nem lehet velük, de nem is veszélyesek. Levegőnek kell nézni őket, mert jelentéktelen senkik. (Bár néha vicces a rámutatni a butaságukra, és ilyenkor a frusztrált kis agyatlan jobbikosok nagyon szórakoztatóan hisztiznek).

2010. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!