Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért mondják magukra a...

Miért mondják magukra a Jobbikosok, hogy ők a magyarok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, hogy miért mondja mindenki azt, hogy ők a nemzeti párt? Nem nyertek egy választókerületben sem, csak listáról kerültek be képviselőik, és még az MSZP is több szavazatot kapott. Én nem vagyok magyar, ha nem a jobbikra szavaztam?
2010. júl. 17. 00:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%
Akár nyeretek, akár veszítettek, akár győztek itt, akár vesztettek ott, attól még nemzeti párt lehet nem? És azt meg ki a here mondta hogyha nem Jobbikra szavazol attól már nem vagy magyar? Gyűlölöm az ilyen provokatív kérdéseket. Csak arra megy ki az egész, hogy a primitív észjárású embert hergelje a Jobbik ellen. Hozzáteszem nem Jobbikos vagyok de iszonyat erős az igazságérzetem. És ahogy egyre több ilyen provokatív kérdést olvasok egyre inkább szimpatizálok velük.
2010. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Én azért érzem magam MAGYARNAK,mert amikor a HIMNUSZT és a SZÓZATOT,meghallom,valahol "bárhol",tisztelettel állok meg és tudom a szívemből jövő szövegét is,amít a magaménak érzek és büszke vagyok rá!(vagyis arra aki írta ezeket a remekműveket.
2010. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
12%

12:45


"Hozzáteszem nem Jobbikos vagyok de iszonyat erős az igazságérzetem. És ahogy egyre több ilyen provokatív kérdést olvasok egyre inkább szimpatizálok velük."


Ez a "nem vagyok jobbikos, de lassan az leszek" a második legócskább trükk itt a gyk-n, amit a jobbikosok használnak. (A No. 1. elcsépelt szövegük az "5 perccel ezelőtt ábrándultam ki a fideszből".)


Mindkét duma kissé avíttasan hat már most, hogy kb. 100 ezerszer elhangoztak. Ideje lenne új sablondumákat találni.

2010. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
61%
Magyar az akinek fáj trianon! ezzel sokat elárultam
2010. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
51%

Üdv megint mindenki!


1. Az ilyen kérdéseket azért kár egyébként feltenni, mert mindenki még én is pártállástól függően válaszol(unk).

2. A Jobbikban IS mint minden más pártban rengeteg érdek és gondolkodásmód, elképzelés és sok szárny létezik. Nincs 100%-ig egységesen gondolkodó párt emberek! Elhiszem, hogy vannak valódi soviniszták a Jobbikban, de egy-két hozzászólást ha megnéztek látszik ki csoportosítja igazából a magyarokat 'rasszokba' pártállás alapján(a jobbikosok ezt meg azt szokták itt csinálni...ugye?, mert mi egy faj vagyunk vagy mi?)"A gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért....."

3. Én még ezt sehol sem halottam, hogy akkor nem vagy magyar ha nem rájuk szavaztál...Bocs de vagy félreértetted(esetleg szándékosan?)vagy valami nagyszájú gyökér mondta, ha az utóbbi akkor mivel már nincs kampányidőszak helyette is bocsánatot kérek...

4. Igen, ez is az "imidzs" része, de az imázs nem feltétlenül mutat mindig teljesen hamis képet az emberről(pártról, szervezetről). Szerintem erre a kérdésre az válaszoljon, aki végigolvasta a programjukat(a teljeset!!!), mert valóban gyakran emlegeti a párt, hogy az összmagyarságot KÉPVISELI,de jobbik esetben a programjukra hivatkoznak.

5. "Mindkét duma kissé avíttasan hat már most, hogy kb. 100 ezerszer elhangoztak. Ideje lenne új sablondumákat találni." -Nos, igen a "rosszabbul élünk, mint négy éve" hát nem tudom... Viktor úr biztos szörnyű életet élhetett az alatt a négy év alatt...most jön az a rész, hogy a jobbikosok mindig csak viktort tudják kritizálni, ugye?

6. Az MDF szerint ők meg az igazi konzervatívak voltak és még egy kérdőívet is..egy tesztet is csinálhattál az oldalukon, amin eldőlt, hogy "államfüggő" vagy konzervatív vagy-e...a fidesz meg annak idején ugye a "panelprolik" miatt vesztett. Lehet egy-egy mondattal dobálózni, de végül nem a kampány, hanem az utána lévő 4 év és a programjuk jellemzi igazán a pártokat nem a gabik, viktorok, bajuszos kapitalisták vagy a libaszomorítók.

Szebb Jövőt mindenkinek!

2010. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
12:45-nek!Kiscsillag te csak tartozz önmagadhoz!
2010. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
10%

Mert nagy részük buta, bunkó.


Az zsidó-ügyre visszatérve, én félig zsidó vagyok, nagypapám teljesen zsidó, négy településen ő a körzeti orvos, és szeretik, kíváncsi lennek ha egy nagyszájú bőrfejű huszonéves lezsidózná, ki mellé állnának az emberek.

Félig zsidó vagyok mint mondtam és büszke vagyok rá, ha nincs azért létjogosultságom, mert a nagyszüleimnek más volt a vallása nagyon sajnálom, azt hiszem ezzel indokoltam is a legelső kijelentésemet, és akinek ez nem elég az nyugodtan olvasson vissza.

2010. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
15%
a jobbikosok olyan mszp szavazók akiknek már volt kellemetlen élménye cigányokkal.komolyan.szerintetek régen a full mszp-s keletmagyarország mitől lett jobbikos.ezek csak rasszista bunkó szocik.
2010. júl. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy nem kell sokat foglalkozni a jobbikos csürhével. Ők többnyire a legbutább, legprimitívebb emberek közül kerülnek ki. Vitázni nem lehet velük, de nem is veszélyesek. Levegőnek kell nézni őket, mert jelentéktelen senkik. (Bár néha vicces a rámutatni a butaságukra, és ilyenkor a frusztrált kis agyatlan jobbikosok nagyon szórakoztatóan hisztiznek)."


Kikérem magamnak, hogy lebutázz és leprimitívezz, és legfőképp ne nevezz csürhének. Én egy 34 éves anyuka vagyok két kislánnyal, ahol a nagyobbik lányom (aki 7 éves) már kívülről fújja a Himnusz minden egyes sorát, ellentétben az ilyen kis senkikkel, mint amilyen Te is vagy.

Biztos vagyok benne, hogy több esze van neki, vagy azoknak a 7-10 éves gyerekeknek, akik két hetet töltöttek a Honfoglaló táborban, mint neked.

És képzeld! Részt vett már Jobbikos rendezvényen, ahol nem a kockakő dobálásra buzdították, hanem rovásírást tanítgattak neki, megtanult tarsolyt készíteni, és tudja, hogy az ilyen emberek, mint Te is, csak provokátorok.

De! Soha nem mondom neki, hogy utálni kell a más nézeteket valló embereket, mert nem erre tanítom. Valószínűleg Te így nevelkedtél, és nem is hibáztatlak azért a primitívségedért, amelyet itt most megmutattál.

Ne haragudj, ha levegőnek nézlek, de számomra Te semmi más nem vagy, csak egy kis porszem, szinte láthatatlan. Szép estét!

2010. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

"a jobbikosok olyan mszp szavazók akiknek már volt kellemetlen élménye cigányokkal.komolyan.szerintetek régen a full mszp-s keletmagyarország mitől lett jobbikos.ezek csak rasszista bunkó szocik."


Gyengébbek kedvéért:

A Jobbik elődje 1999-ben alakult az akkori Jobboldali Ifjúsági Közösség tagjaiból, akik egyetemisták voltak. 2003-ban lett párt, és 2010-től pedig parlamenti párt.

2010. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!