Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gondoltatok arra, hogy a...

Gondoltatok arra, hogy a választások után az emberek nem Fideszesek, Jobbikosok és Mszpsek lesznek, hanem MAGYAROK?

Figyelt kérdés
Szóval érdemes egymásnak esni a politikusok és a politika miatt? Akár a kampány miatt? Szerintem rágalmazásokkal, hazugságokkal és anyázással úgysem lehet senkit meggyőzni. S a választások után is együtt kell éljünk...Nem lehetne kicsikét emberibben viselkedni? (nem csak erre az oldalra gondolok)
2010. márc. 28. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
És aztán meg megfogjuk egymás kezét, körben állunk, és énekelni kezdünk, meg alapítunk egy hatalmas hippikommunát. :) Mármint igazad van, kérdező, de ez azért nem vérre megy. Csak kocsmai bunyó helyett egyesek verbálisan vezetik le a feszültséget, meg kompenzálják a frusztrációikat. De lecseng ez hamar. :)
2010. márc. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

eddig volt magyar.

most van magyar és 15 % magyarabb.

mert aki nem vona hívő az ráadásul nem magyar hanem antimagyar.

2010. márc. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(amúgy szép gondolat, tényleg)
2010. márc. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

eddig volt magyar.

most van magyar és 15 % magyarabb.

mert aki nem vona hívő az ráadásul nem magyar hanem antimagyar.


Na pont az ilyen ünneprontókra gondolok...

2010. márc. 28. 03:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban mindenki magyar aztán demokrata jobb ill bal oldali
2010. márc. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
A magyarság érdeke = 99.9% Jobbik érdek. Aki még ezek után is még egy teljesen külön csoportba sorolja magát az csak a még nagyobb megosztottsághoz járul hozzá. Ami meg biztos nem magyar érdek ugyebár?! Meg kéne érteni, hogy a magyarság zászlóshajója a Jobbik Magyarországért Mozgalom. Lehet itt magyarkodni meg mindenféle külön "Magyar v1.0 , Magyar v2.0 ..." csoportokat felállítani de az ég szerelmére. Mind egyet akarunk = Kihúzni Magyarországot a ganéból. És a Jobbiknak van a legnagyobb csörlője a feladathoz.
2010. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aha.

És ha én nem így gondolom, akkor csak hozzájárulok a megosztottsághoz?


Mert ez eddig a legbájosabb megnyilvánulás, amit jobbikostól kaptam, a zsidóbérenc, idegenszívű, nemzetrontó, hazaáruló mellett...

2010. márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

maradjunk annyiba hogy az mszp-sek nem magyarok

szdsz-esek zsidók

fideszesek magyarok csak hisznek a szép szavaknak

Jobbikosok = igaz magyarok

ennyi

2010. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!