Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elégedett vagy az elmúlt 9 évvel?

Elégedett vagy az elmúlt 9 évvel?

Figyelt kérdés

Szerintem jó volt.

-elüldözték az IMF-et

-átvették az adósságot az önkormányzatoktól -rekord alacsony az államadósság

-szinte mindenkinek van munkája

-sokat növekedtek a bérek

-modern városok program keretében segítik az önkormányzatokat

-magyar falu programmal felzárkóztatják a falvakat

-autópályák, autóutak épültek

+stadionokat építettek hogy nyissanak külföld felé.

Szerintem nem volt rossz.

Mi a véleményed?


2019. máj. 4. 23:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, ha belekontárkodok, de ha egy átlagembert veszel alapul, mondjuk legyen ő egy szobafestő, vagy egy autószerelő, vagy egy szimpla programozó, akkor ugyanannyi munkával többet fog keresni Ausztriában, mint Magyarországon.

Ne egy gazdag családot mérjünk egy átlag emberhez.

2019. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Sőt, én havi tízmilliárdot keresek nettóba bizti őrként.
2019. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nem írtam hazugságot ide, amiket leírt az Ausztriában élő ember azok nekünk teljesen alap dolgok. Lefogadom, hogy több pénzünk van itthon mint neki Ausztriában. Az átlag magyar rosszabbul él mint az Átlag osztrák. Viszont sok magyar van aki jóval jobban él mint az átlag nyugatra menekülők. Persze a gyakorizóknak ez furcsa mert itt sok szegény ember fórumozik.
2019. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

"Viszont sok magyar van aki jóval jobban él mint az átlag nyugatra menekülők."

Mészáros, Tiborcz, Rogán, Garancsi, Széles, Nyerges, Habony, stb... egész biztos jobban élnek, mint az átlag nyugatiak, vagy nyugatra menekülők. De azért a magyarok túlnyomó többsége bőven a nyugati életszínvonal alatt van. Például az osztrák nyugdíjasok most kapták meg a 13. havi nyugdíjat, télen kapják majd a 14. havit.

2019. máj. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Én is jobban élek anyagilag mint az átlag nyugatra menekülők, pedig nem vagyok bűnöző.
2019. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Tipikus magyar mentalitás, hogy az oligarchák élnek jobban mint akik kimentek nyugatra. Ilyen mentalitással nem csoda ha valaki szegény. Az én családom is jobban él pedig tisztességesek vagyunk.
2019. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Még meddig szeretnél itt vergődni és bizonygatni mindenkinek?

Kamupista vagy az utolsó szóig, tudod kit érdekel az átlátszó hülyeséged, amit itt anoniman leírsz.


és grat a Nobel-díjas felismeréshez hogy a magyar társadalom felső egy százaléka jobban él mint az osztrák társadalom 70 százaléka. Igen, az orszáégok felső egy százaléka mindenhol magasan veri más országok többségét.

Kazahsztánban meg Nigériában is bizonyára vannak milliárdosok akik még téged is úgy kenterbe vernek ahogy vagy, de itt nem szokás nagyon irigykedni ezekre az országokra.


De a f#sznak vitázok itt, csak etetem a trollt.


Jó kamuzást a továbbiakban.

2019. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Mi újat tudtál érdembe hozzátenni utóbbi hozzászólásoddal az azt megelőzőhöz? Esetleg magaddal társalogsz?

Egyébként sehol sem írtam, hogy szegény vagyok. Sőt igazából anyagi helyzetünkön javított is az Orbán-kormány. Hiszen míg az MSZP alatt többnyire 260 körül kaptunk egy euróért, most a rekordgyenge forint miatt olykor 320-ba is tudjuk váltani. Tehát az elhibázott, béna monetáris politika nekünk éppen jól jött. Viszont mindez nem segít a magyarok többségén, akik inkább menekülnének innen, mert kint sokkal jobban megfizetik őket.

2019. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
A #25, #26-ra válaszoltam, ez lemaradt.
2019. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Kamuztam szerinted? Elárulom nem kamuztam. Vagy szerinted aki gazdag az már alapból csak kamuzhat?xD
2019. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!