Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, h...

Mi a véleményetek arról, h Tomcat politikai menedékjogot kapott Kanadában?

Figyelt kérdés

ez nem gáz kicsit Magyarországra nézve? vagy szal ilyenkor mégis hogy állnak a dolgokhoz?


Főleg hogy kiteregette alaposan a szennyest, és hallom, h a kanadaiak meg vannak rökönyödve, hogy egy Uniós országban ilyen létezhet.


na meg hogy hat ki ez a 2 ország diplomáciájára? csak aranyosan mosolyognak, mintha mi sem történt volna, vagy azért az ilyen esteek megmérgezik erősen a két ország viszonyát?



2019. ápr. 13. 14:04
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
46%

30

A videójában mondottakról érdemes más véleményét is meghallgatni. Aki sem nem elfogult, sem nem akarja igazolni önmagát.

Mert nekem nem volt türelmem végighallgatni a legújabbat, otthagytam, amikor elkezdett sorosozni, de nyitott szemmel járó ember azért meglátja -ha akarja-, hogy a kanadai/ontariói minden terméket visszaveszünk gyakorlat tényleg CSAK annyit jelent, hogy "visszaveszik". Aztán a Home Depotban visszateszik a polcra, amiről megmondta a visszavivő, hogy törött/nem működik/hiányos volt a doboz. És addig visszaveszegetik és visszateszegetik, ameddig valaki már nem viszi vissza, mert nem éri meg neki időt vesztegetni rá. És addig is mindenki, aki a kezébe vette a terméket, órabért kap, ami bele van számítva a termék árába.

Vagy visszaveszik ugyan az egérrágástól lyukas lisztes zacskót a Metro-ban -ami nem is az olcsóbb szupermarketek egyike, de még azt is visszateszik a pultra, és még egy hét múlva is ott van. A Customer Service nő pedig 3x is mosolyogva, kedvesen biztosít arról, hogy MÁR megtették, amit kell.


Az is elég különös, hogy egyből akadtak emberek, akik a házukat, és mi több, a kisállataikat is rábízzák. De gondolom, korábbi ismeretség alapján, ami megint csak felvet hitelességi kérdéseket a videó-reklámjaival kapcsolatban.


Úgy néz ki, nagy bajban van Kanada, ha ennyire toboroznia kell.

2019. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

31


ne haragudj, miről beszélsz? mi köze van ennek Tomcathez és a menedékjoghoz?

2019. jún. 20. 08:57
 33/33 Albu ***** válasza:
100%
Mikor megismerkedtem Puzsérék interjújával, amit 2006 után készítettek Tomcattel, nem bírtam megérteni, hogyhogy nem lépett le már az után az országból. És azt sem tudom elszámolni, hogy én miért nem. Lenne már saját lakásom pl. Hiába volt abban reménykedni, hogy Mo.-on jobb lesz. Bármi lesz a 2022-es választás eredménye: nem lesz jobb. Ideje a saját jövőnket építeni. Még a nemzet is azzal jár jobban hosszú távon. Ez van :(
2022. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!