Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, h...

Mi a véleményetek arról, h Tomcat politikai menedékjogot kapott Kanadában?

Figyelt kérdés

ez nem gáz kicsit Magyarországra nézve? vagy szal ilyenkor mégis hogy állnak a dolgokhoz?


Főleg hogy kiteregette alaposan a szennyest, és hallom, h a kanadaiak meg vannak rökönyödve, hogy egy Uniós országban ilyen létezhet.


na meg hogy hat ki ez a 2 ország diplomáciájára? csak aranyosan mosolyognak, mintha mi sem történt volna, vagy azért az ilyen esteek megmérgezik erősen a két ország viszonyát?



2019. ápr. 13. 14:04
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

#4 de épp ez az h nem volt (a valódi ok, h vmi rendőrfejes tyúkszemére lépett állítólag, ezért akarták eltenni az útból)

#5 hát igen ... ezeknek semmi nem számít, úgy tűnik, és van egy tippem h igen sokan kérnek majd a közeljövőben menedékjogot (ill. jelenleg is vannak jó páran menedékes eljárásban szerte a világon, nyilván mindegyik alaptalanul)

2019. ápr. 13. 17:44
 12/33 A kérdező kommentje:

#5


na igen, tudod mi a már megmosolyogtató vicc? nemrég Kolumbiában volt alkalmam tanulmányi ösztöndíjasként tárgyalásokon is részt venni, és ugye itt vagyunk mi az állítólagos jogállamiságunkkal, ők meg ott vannak az állítólagos harmadik világbeli "diktatúrájukkal", és ehhez képest két olyan esetet is láttam, amikor a letartóztatottat azért engedte el a bíró, mert

1, nem tartották be at emberi jogait, csúnyán beszéltek vele, így érvénytelen a letartóztatás

2, a letartóztatott arra panaszkodott, h egy rendőr megverte, így ez is érvénytelenné nyiévánítva, a rendőr pedig kirúgva.


És egyikre se volt objektív bizonyíték, csak erre panszkodtak. a többi meg mehetett előzetesbe.


Hát elgondolkodtam .... nálunk ugye akár orvosi papírod vagy egyéb bizonyítékod is lehet arra, h kényszervallatással szedtek ki ezt-azt (ugye sajnos ez mindennapos nálunk), mégis hiába mondja a vádlott, a bíró meg se hallja, sőt, inkább segít elsikálni az ügyet.


Akkor hol működik jobban a jogállamiság? Hallok én elég külföldit a magyar helyzetről beszélni, de 99% csak döbben és döbben, és nem fér a fejébe, hogy lehet egy ilyen ország az Unió tagja. ez is érdekes.

2019. ápr. 13. 17:50
 13/33 anonim ***** válasza:
24%
Ahhha, mondott valamit az a náci, pénze sem volt kijutni itt vergődik valamelyik kőbánya kispesti proli helyen ahol horogkeresztet rajzol a falra meg provokál interneten, ha meg igaz akkor üzenem Kanadának, hogy náci és ilyet is mondott : https://www.youtube.com/watch?v=XYjxL5z_1HA
2019. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
17%

10

Azért nincs felelőse a vörösiszapperként ismert tragédiának sem, ugye.

Azért kaphatnak pl. az unokázós csalóknak nevezettek ugyanannyi max büntetést, mint amennyit az a részegen piroson átszáguldani akaró KAPOTT, aki miatt 2 a pirosban váró fiatal meghalt, ugye.

Minden perben a csúnya kormányakárkik utasítanak, hogy mi legyen az ítélet, és sehol nem az elítélendők hovatatozása számít.


A politikai menedékjogot a kiadó hivatalok érdeke határozza meg, ez van. A hivatalokban meg az oda valamilyen okból felvett emberek döntenek. Mondjuk olyan okból, mint pl egyes közel-keleti országokban letöltött önkéntes katonaság. Kanadáról beszélünk, ne felejtsük el.

A politikai menedékjog nem a kapó szempontjából "politikai", hanem az adó szempontjából, ezt ideje már megérteni. Mindig is így volt.

Hogy a tomcat menedékjogában mi volt az érdek, az is gyanítható, de majd még kiderülhet más is. Érdemes megnézni a feltöltött videóit, meg a kommenteket, amiket el akart érni.

2019. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
47%

"Azt se hinném, hogy Kanadában az önbíráskodást elnéznék"

Először is, a bíróság kimondta, hogy nem történt önbíráskodás. Nem tudom miért az ragadt meg a társadalomban, hogy minden civil szervezet önbíráskodó, aki a bármit tesz a közért. Mondjuk ez az aktuális fideszes propagandába beleillik, halál a civil szervezetekre!


Másodsorban volt egy közös videójuk a kanadai tolvajkergetőkkel, akikkel a rendőrség sokkal szorosabban tudott együttműködni. Lehet, hogy akár ott újrakezdik a dolgokat.


https://www.youtube.com/watch?v=YnGS3R0GWLo


Én értem, hogy Magyarország annyira degenerált, hogy itt minden civil kezdeményezést üldözni kell, de a világ többi része szerencsére nem ilyen.

2019. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
49%
Kedves #15 , egy civil szerveződés nem lehet hatóság, ennyiből én is kitehetnék valamit ellopják, megkeresem ráhívom a rendőrt... miért jó ez nekem? Rendőrség szórakozik egy emberrel az én közreműködésemből, mint tudjuk alkalom szüli a tolvajt. Tedd a mellkasodra a kezed és mond, hogy nem, na ügye nem jött össze. Ezen kívül akkor megvan, hogy miért pont Kanada, ott is van ilyen náci brigád... kanadába csak punipúznak ezek.
2019. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

#14


nem hiszem. az ilyen "snassz", hétköznapi ügyekben, ha nincs vki fejes érintett vagy összeköttetés, és netán lóvé se, akkor megeshet h tényleg függetlenül döntenek.

de ennyi.

ha már kicsit is súrolja a határt a rendszerrel, akkor viszont vagy megkapják, mit kell hozniuk, vagy ugye pont ezen alapszik egy önjáró diktatúra, hogy a rendszerelemek már fegyelmezés nélkül is nagyon jól tudják, mit kell tenniük annak érdekében, h megfeleljenek.

2019. ápr. 13. 18:51
 18/33 anonim ***** válasza:
35%

15

A 60 ezer vagy hány civil szervezetből Mo-on vajon hány veszi semmibe a törvényt? A túlnyomó többség szépen csendben teszi a dolgát minden törvényszegés nélkül.

A civilnek hazudottak meg már céljaikban kimondottan törvényszegők, anarchisták. Öntörvényűek. És ilyenféle emberek mindenütt élnek, mindenütt keverik a tudjukmit.

2019. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

16


hogy mimi ??? miről van szó? erről a náci vonalról lemaradtam ...

2019. ápr. 13. 18:56
 20/33 anonim ***** válasza:

17

Mégis milyen "snassz", "hétköznapi" ügyekről beszélsz?

2019. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!