Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar sajtó miért nem ad...

A magyar sajtó miért nem ad semmi hírt arról, hogy jelenleg Indiában 150 millió fős tömeg vonult az utcára és több napos országos sztrájkba kezdtek az ottani neolibárális kormány intézkedései ellen?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 00:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Ugyan az van ott,mint itt,csak ők tökösebbek
2019. jan. 10. 00:54
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
150 milliós tömeg?
2019. jan. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen.Több napra leállították a munkát a szakszervezetek.Vannak videók,a sínekre is kiállt a tömeg,a vonatokat sem engedik haladni.
2019. jan. 10. 00:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Forrás? Egyébként nem csak a magyar, a skót sajtó sem írt semmi ilyesmiről a napokban.
2019. jan. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Beírod India strike,kiad egy csomó oldalt
2019. jan. 10. 02:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"150 milliós tömeg?"


1.3 milliárd lakosa van annak az országnak. Egyáltalán nem elképzelhetetlen

2019. jan. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert senkit nem izgat.
2019. jan. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Mert ettől a magyarok felbátorodnának és kivágnák a fideszt.
2019. jan. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elnézést! Mit írjak be?

India szrtájk? :)


Kampányidőszak van, mindenki saját magával van elfoglalva, szerintem pusztán ezért. DE a Fideszezőnek mondanám, hogy nálunk a kormányközeli origo cikkezett elsőként a sztrájkról, persze honnan is tudhatná, ha élből háttal van a jobboldali médiának... Én kedd óta más magyar hírportálon még nem láttam, hogy említésre került volna az esemény, pedig jellemzően baloldali médiát olvasok, hisz a google hírek feléjük van elköteleződve.

2019. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!