Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig gazdasági válság van?

Még mindig gazdasági válság van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 20:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
40%
Annyi történt, hogy becsődölt egy (zsidó) bank, és csökkent mindenhol a termelés.Na majd ami ez után jön,na az válság lesz ! Előző voltam
2010. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
43%
Uotlsó,szted Magyarország már kilábalt a válságból?
2010. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
53%

Nem kamu a válság,és az előrejelzések szerint legalább 3-4 év kell,mire fellendül a gazdaság.

Az eddigi világválságok kb.10 évig tartottak.

Aki egy kicsit is ért a közgazdasághoz,az ezzel tisztában van.

Ez nem függ attól,hogy hol milyen párt van hatalmon!

Rövidesen rájöttök,hogy a Fidesz még durvább megszorításokat vezet be,mint ami eddig volt.

Az ígéreteiből legföljebb a pálinkafőzést tartotta be.

2010. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
50%

Kőkemény megszoritások kellenek ide...

Egyébként Olaszországban és Romániában is megszoritások vannak,úgyhogy nem kell ellene károgni!!

2010. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
47%
Tényleg?És te kin és mit szorítanál még meg?
2010. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
74%

Igen,tényleg!

Megszorongatnám a multikat,a milliós havi fizetéseket mégjobban letörném,és a bankokat is megszorongatnám!

2010. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
60%
Olyan adórendszert vezetnék be, amivel elkerülhető hogy adócsalásból jobban meglehessen élni. Mindenki mindig egy kicsit fizessen.
2010. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%
Vicces a sok közgazdász hozzászólása. Az egyik álláspont szerint "nincs válság, mert egy csomó ipadet adnak el", a másik szerint "a jó Kádár János bukása óta állandóan válság van", a harmadik szerint fideszválság van, a negyedik szerint most jön még csak a válság... mekkora szerencse, hogy mindenki mennyire ért hozzá :))))
2010. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
40%
23.25: Nincs igazad ebben a leszólásban, mert szerintem minden nézőpontban van valami. Itt kaptunk többféle megközelítést, amin el lehet gondolkodni, és pont ez a hasznos a gyk-ban. Nem hiszem, hogy az élet alapkérdéseihez a gazdaságban csak elit közgazdászok vagy az pl. egészség kérdésében csak orvosprofesszorok szólhatnak hozzá. Ezek az okos elitek is már annyiszor leszerepeltek, megvezettek. Én meg pl. már olyan sokszor megmondtam a tutit olyan kérdésben is, amihez "nem értek". Pl. meg tudom mondani, egy cipőről, hogy jó-e, a nélkül, hogy tudnék cipőt csinálni. Ez ilyen egyszerű. Nem csak cipészek szólhatnak hozzá...
2010. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
61%

tegnap 23:43


Ja, hogyne. Abban is "van valami", hogy lapos a föld, hiszen bizonyos nézőpontból csakugyan laposnak tűnik.

2010. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!