Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges hogy az MSZP és a...

Lehetséges hogy az MSZP és a FIDESZ a Jobbik nyakába akarja varrni a gazdasági válság megoldását?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy tűnik hogy a két hataloméhes párt elég lagymatagon ígérget, mintha nem bánnák hogy a jobbik egyre erősödik ,ha mégis bele bukik akkor majd jönnek a"bezzeg mi megmondtuk..."kezdetű dumával.
2010. febr. 22. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Nem fogják, nyugi. A Jobbik soha nem fog kormányra kerülni. Legfeljebb, ha az egész ország megőrül.
2010. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem hiszem, bár a Jobbik megoldaná!

De az hogy OV vissza fogta magát, az azért volt mert a nagytőke rávert a buksira. Mint egy csíntalan gyere akit lehúz a cukros bácsi, és mikor felveti hogy 20dkg medvecukor áráért miét csak 10dkg ot ad? Csak azt mondja, hogy emlékszel mikor tavaly sutyiba csipegettél én sem szóltam, és amúgy is mindig adok egy kis potyát, úgy hogy ne okoskodj!

2010. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A jobbiknak felelőssége???Ne röhögtessen Kend!Miben,mivel?
2010. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Jobbik inkább gyengíti magát!Olvass körbe a többi kérdéseteknél is:)!
2010. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!