Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bizonytalanodtak el a...

Miért bizonytalanodtak el a Fidesz szavazók?

Figyelt kérdés

[link]


Eléggé Fidesz párti vagyok de erre a hírre kicsit elkeseredtem. Remélem hogy csak az ellenzék túlzással ez az egész mert tudjuk hogy az index milyenek egy lap de egyszerűen nem akarom elhinni hogy egy ilyen csürhe banda kezdi elbizonytalanítani a Fidesz táborát. Ennyire nem lehetnek hülyék a Fidesz szavazótábora


2018. dec. 20. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Magukba szálltak. Kihúzták a fejüket az M1-ből, és a narancsköd bódító ereje csökkent, a fanatizáltak félve átkapcsoltak más adóra, és fény gyúlt sötét elméjükben.
2018. dec. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szenzációhajhász clickbait cikk.


Ha beleolvasol kideül : "egy hajszállal, mintahibán belül, 36-ról 35 százalékra csökkent a tábora"


Nem véletlen FAKW-NEWS gyáz a zidex :XD

2018. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező,félsz?

Lassan vége lesz a habzsidőzsinek.


Gondolom a rendszer haszonélvezője vagy...

2018. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%

1.Nem azért szavaztam a FIDESZ-re mert szeretem őket,hanem mert az ellenzék egy rakás szhar volt (most is az),

2.Még ezek ellenére se fogok többet rájuk szavazni,mert most már nagyon túltolták.

2018. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mit toltak túl?
2018. dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!