Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bizonytalanodtak el a...

Miért bizonytalanodtak el a Fidesz szavazók?

Figyelt kérdés

[link]


Eléggé Fidesz párti vagyok de erre a hírre kicsit elkeseredtem. Remélem hogy csak az ellenzék túlzással ez az egész mert tudjuk hogy az index milyenek egy lap de egyszerűen nem akarom elhinni hogy egy ilyen csürhe banda kezdi elbizonytalanítani a Fidesz táborát. Ennyire nem lehetnek hülyék a Fidesz szavazótábora


2018. dec. 20. 10:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Milyen csürhe?

Ez még a tüntikézések előtt állapotról szól.

2018. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Remélem hogy megjon az eszünk
2018. dec. 20. 10:53
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

- Gyurcsány: a csürhének volt igaza

- tanbdij: a csürhének volt igaza

- vizitdij: a csürhének volt igaza

- MSZP: a csürhének volt igaza

- netadó: a csürhének volt igaza

- vasarnap boltzár: a csürhének volt igaza


folytassam még?

2018. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Mer csírák.
2018. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 mindentudó99 ***** válasza:
87%
Magam példáját mondva én nem bizonytalanodtam el. Én határozottan tudom hogy többet nem szavazom rájuk. Az új munkatörvény engem is érint. Nem tetszik. Végeztem velük.
2018. dec. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert 016
2018. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5. Ne mondj már ilyeneket légyszíves te is bedőlsz az ellenzék hülye dumájának, nincs itt semmiféle rabszolgaság. A túlóra kollektív szerződés tartalmazza nem kötelező elvállalni ezért úgy se fog kirúgni mert munkaerőhiány van, szóval attól sem kell félned
2018. dec. 20. 11:20
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Ki kell menekülni külföldre a fidesz elől,nem akarok fideszvilágban élni
2018. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mindentudó99 ***** válasza:
84%
Csak tudod kérdező nem mindenhol van munkaerőhiány az országban. És ott simán megteszik hogy kivágnak ha nem mész túlórázni. Ráadásul hiába hazudják hogy havi kifizetés van. A túlórapótlék kifizetése most is a keretmunkaidő végén történik. Ha ez 3 éves lesz akkor megtehetik hogy akkor fizetnek. Nem kell ehez semmilyen ellenzéki duma. Én ebben dolgozom jelenleg is keretmunkaidőben. Ismerem ezt.
2018. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom hogy azért bizonytalanodnak el egyre többen a fidesz szavazók mert szembesülnek azzal hogy milyen utálat övezi a fideszt, lassan oda jutnak a fideszesek mint annak idején az ávhsok. Pár napja a buszon hallottam harsányan beszélgetni két fideszest, egyszercsak a körülöttük álló emberek elkezdték őket leszólni, ilyeneket mondtak: nem szégyelik magukat! meg hazaáruló banda! Ez már nem azt mutatja hogy annyira odáig lennének az emberek a fideszért.
2018. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!