Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyar kormány ennyire...

Ha a magyar kormány ennyire családbarát, akkor miért akarja a rabszolgatörvénnyel és az újabb túlórákkal szétszakítani a családokat?

Figyelt kérdés

Én nem hiszem el, hogy van olyan normális dolgozó, aki önként és dalolva a 3 év múlva talán esedékes és esetlegesen akkor kifizetésre kerülő túlórák miatt vállalja, hogy ezentúl inkább még többet gályázik és még kevesebbet látja a családját!


Szerintetek nem ellentmondásosak a szavak, az ígéretek és a tettek?!



2018. dec. 9. 20:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Családbarát? Most ez vicc akart lenni??
2018. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Jajj nem tudsz olvasni a sorok között, hát azért kell kidolgoznod a beled is, hogy az Orbán/Tiborcz/Mészáros családoknak még jobb legyen.
2018. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%
Nem kötelező túlórázni ezt kellene felfogni végre. Ha a munkáltató és a munkavállaló ebben megegyeznek, akkor mehet túlórázni az, aki több pénzt szeretne keresni. De senkit nem köteznek erre. Ez a rabszolgatörvény kifejezés egy ujabb libsi agymenés
2018. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

"Ha a munkáltató és a munkavállaló ebben megegyeznek" - ja, csak ez a gyakorlatban úgy működik, hogy az orrod alá tolják a papírt, hogy írd alá, vagy röpülsz....


Ezt kellene felfogni...!

2018. dec. 9. 21:06
 5/25 A kérdező kommentje:
1-es igen, azt hiszem ezt nem gondoltam át. :D
2018. dec. 9. 21:07
 6/25 A kérdező kommentje:
2-es, magam is erre a végkövetkeztetésre jutottam, sajnos! :(
2018. dec. 9. 21:07
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
A családbarátot még tegnap mondták, ma már mást mondanak. Napraforgók a javából.
2018. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Ezek annyira családbarátok mint Mengele volt annakidején.
2018. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
28%
4-es. Fell ment tőled az agyvizem
2018. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9-es: nekem meg a helyesírásodtól...! :D
2018. dec. 9. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!