Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki ellenzi a bevándorlást az...

Aki ellenzi a bevándorlást az szerez nekem kőművest?

Figyelt kérdés
Építési vállalkozó vagyok, évek óta keresek a cégembe kőművest, ácsot, festőt, bádogost, tetőfedőt, anyagbeszerzőt. Sőt már segédmunkást sem találok. Nincs ember. Rengeteg munkát azért nem tudok elvállalni mert nincs hozzá annyi emberem. Jelenleg 15 fő szakmunkásom van, de 40-50 kellene. Azzal meg ne gyertek hogy nincsenek megfizetve, mert a havi nettó 1 000 000 forintos osztrák ács fizetést nem lehet kitermelni. Illetve ki lehetne csak akkor minden építkezés háromszor annyiba kerülne. Arra meg pénz nincsen az építtetőknél. Gondolom senki sem akar 60-80 milliós egyszobás garzon lakásokat várásolni, tehát kérdem én mi az oka hogy nem jöhetnek a migránsok, hogyha nincs más megoldás?
2018. okt. 4. 11:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"kőművest, ácsot, festőt, bádogost, tetőfedőt"


Dec-marc-ig mennyit fizetsz?

Mert télen nem igazán szoktunk pl. a nagy hóban csrepelni.

2018. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hát pedig kedves kollégám ez az egyetlen járható út “migránsok nélkül”, növelni a munkások bérét és eközben növelni az árakat...
2018. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
te úgy vagy építési vállalkozó mint én atomfizikus, te gyökér troll :D
2018. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A kérdező elment sódert lapátolni, mert még mindig nem írt semmit arról, hogy mennyit fizetne.
2018. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Persze, építési vállalkozó aki negyed 12-kor a gyakori kérdéseken irogat.



Menjél mást hülyíteni.

2018. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!