Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem találkozom Fidesz-sz...

Miért nem találkozom Fidesz-szavazókkal?

Figyelt kérdés
Biztos vannak a környezetemben, itt is ők nyertek, de miért nem vallja be senki? Miért nem állnak ki, hogy igen, én rájuk szavaztam? Miért?
2018. szept. 25. 13:55
1 2 3
 21/27 Attila1945 ***** válasza:
31%
Én eggyet ismerek, a kb 100 ismerősömből. Ő annyira az, hogy mikor kint dolgozotunk németországban a bűnös Hamburgban meg egy echte bajor kisvárosban, mást sem lehetett tőle hallani csak hogy merkel, migráncsok, soros, meg néha egy kis gyurcsány. Én ugyanazokat az összeesküvéses sztorikat mondtam vissza amiket ő mondott, csak gyikemberekkkel. Szénné röhögte magát aki hallotta. Volt ugyan néhány török a városban, de jellemzően nadrágtartós tipikus barna hajú-szemű bajorok jöttek szembe. Az öt karikás autógyárban is egy 2S páncélos alakulatra való eche ária melózott. Csávó saját szemének nem hitt. Aztán néha hallottam a családnak mit mond telefonon, kb. mintha a szir polgárháborúból jelentene. Pszihózis ez mondom néktek.
2018. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
64%
Én nem szégyenlem hogy a fideszre szavaztam és mindenki, a rokonaim Budapestről többen mint tízen akik soha sem fogadtunk el alamizsnát, zsák krumplit és indiánok se vagyunk, se zsidók stb. Viszont nem süllyedünk le a bukott bal oldal szintjére vitázni, ezért nem is nyilatkozunk.
2018. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Attila1945 ***** válasza:
79%
Pedig a valódi érdemi, tényekre és érvekre alapuló politikai vitára hatalmas szükség lenne az országban. Abban szerintem egyetértünk, hogy amit a "baloldal" csinált, a "liberális véleményelit", PC huszárokra, gyurcsány hülye magyarázkodásaira, "elhatárolom"-okra, meg a többi hasonlóra valóban nincs szükség.
2018. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
32%

Itt van egy https://www.youtube.com/watch?v=qGak-zPx2sY

A többi is hasonló....

2018. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%

Ki az az ökör aki ezekre szavazna.

A csalás meg tudod mitől az...

meg a 75%-uk

anyjuk csáját azt. Hülyék...

2018. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

hála az égnek egyre kevesebb van belőlük

egyre többen jönnek rá, hogy sikerült döglött lóra fogadniuk megint

ha olyan sokan lennének, a Fidesz nem szorult volna rá, hogy csaljon a választáson...


"Magyarországon amúgy is sikk szidni a mindenkori kormányt, de lehet, hogy még azok egy része is a Fideszre szavazott, akik ezt teszik."


mi az uralkodás első szabálya, kisapám?

MINDENÉRT te vagy a felelős!!!

erről pedig ennyit, ide egy pontot kérek

a mínuszt kaptad is helyből

2019. aug. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%

"Miért nem állnak ki, hogy igen, én rájuk szavaztam? "


Nincs okuk nyafogni. Pontosan az történik, amit ígértek nekik: nincs migráns. Te sem szoktál örömködve ordibálni, ha épp jó neked akármi. Viszont ha rossz, azt szóvá teszed. Vedd úgy, hogy aki nem szólal meg, az mind fideszes. Ez talán megnyugtatja a kis lelkecskédet.

2019. aug. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!