Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye jól gondolom ezt a...

Ugye jól gondolom ezt a fiatal szavazókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szerintem abszolút nem reprezentatív az ezen az oldalon írogató fiatal jobbikos szavazók tábora, az egész ifjúságra nézve. Van egy valóban erős mag, úgynevezett szubkultúra, akik támogatják őket, de a fiatalság összességében több közvélemény kutatással kimutatva leginkább liberális, baloldalinak tudható. Tehát valóban ezen az oldalon túlsúlyban vannak a jobbikos fiatalok de ez abszolút nem tekinthető a teljes táborra nézve egyértelműnek.

2013. jún. 27. 18:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
48%
Kit érdekel?
2013. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésre válaszolj!
2013. jún. 27. 18:30
 3/35 anonim ***** válasza:
56%

Jól van, ha neked válasz kell. Nesze itt van egy válasz:

[link]

2013. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
60%
Én fiatal vagyok és nagyon sok barátom szintén jobbikos. Az Mszp-t csak a nyugdíjasok támogatják szerintem. A Fidesz meg olyan középkorú párti. A fiatalokban van meg az a forradalmi hév, amire a Jobbiknak szükséges van.
2013. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%
Elárulok egy "apró" titkot: a Jobbik szavazóinak túlnyomó többsége baloldali, sőt liberális! Ugyanakkor mindnek elege van abból, hogy a cigányok szinte büntetlenül folytathatják a bűnöző életmódjukat, és még ők az "üldözött kisebbség", akiért aggódni kell.
2013. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%

A gazdagabb,jobb környékről származók tényleg az a "szívjuk be az éterbe""szeín cigánok hát micsoda rásszizmus van itt" típusúak valszeg LMP szimpatizánsok.


Egyetemen én így tapasztalom.

Mi akik megéltünk egy s mást , Jobbik szimpatizánsok lettünk.

Nem mintha közel állna hozzánk annyira a politikájuk ,de ha a cigánykérdést megtudják oldani akkor már megéri rájuk szavazni.

2013. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Azok a bizonyos közvélemény kutatások...


1. Ha hármat megnézel 3 különböző választ kapsz.

2. Szerinted azokon a fiatalakon kívül akik itt is jelen vannak azokon kívül hány foglalkozik olyan szinten a politikával, hogy az ilyen meg olyan közvélemény kutatásokon voksoljon? Mert még az itt lévők is max itt politizálnak de ők sem a különféle közvélemény kutatásokat csinálják.

2013. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
67%

"Elárulok egy "apró" titkot: a Jobbik szavazóinak túlnyomó többsége baloldali, sőt liberális! Ugyanakkor mindnek elege van abból, hogy a cigányok szinte büntetlenül folytathatják a bűnöző életmódjukat, és még ők az "üldözött kisebbség", akiért aggódni kell."


A fentiekkel részben egyett értek. Én pl fideszes voltam. De be kell látni. Ez az egész úgy szar, ahogy az van. Nem csak ez, hanem az elmúlt húsz év is. Európa veszte pont ez lesz, a túlzott nagy liberalizmus. Csak tudnám, ki az a elmebeteg fa.sz, aki ezt kitalálta...

Mostmár át tértem a jobbikra. Mert be kell látni, nincs más normális párt sajnos.

2013. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
1700 embert kérdeztek meg, ez nekem abszolút nem tűnik reprezentatívnak, de köszönöm a cikket. Egyébként én is fialal vagyok de baloldali érzelmű, ahogyan még jó néhány ismerősöm. Tehát ebből, sem meg az ellenkezőjéből nem lehet egyértelmű következtetést levonni.
2013. jún. 27. 18:56
 10/35 anonim ***** válasza:
59%
Igen, a hangos kisebbség esete történik a Jobbik-támogatók online szereplésével. Persze iskolánként és karonként változik, de nálunk (BME) a nagy többségi "lesz.rom" után a demokrata pártok a nyerők, de kétségtelen, hogy a téma iránt nem érdeklődő 70% meggyőzése a lényeg, nem a 10-10%-nyi, 4 évre előre eldöntötten jobbra/balra/radikálisokra szavazó csoport.
2013. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!