Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye jól gondolom ezt a...

Ugye jól gondolom ezt a fiatal szavazókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szerintem abszolút nem reprezentatív az ezen az oldalon írogató fiatal jobbikos szavazók tábora, az egész ifjúságra nézve. Van egy valóban erős mag, úgynevezett szubkultúra, akik támogatják őket, de a fiatalság összességében több közvélemény kutatással kimutatva leginkább liberális, baloldalinak tudható. Tehát valóban ezen az oldalon túlsúlyban vannak a jobbikos fiatalok de ez abszolút nem tekinthető a teljes táborra nézve egyértelműnek.

2013. jún. 27. 18:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
48%
Megkérdezhetem,hogy mi köt a madárijesztőhöz,libajnaihoz vagy a pufajkáshoz?Mindannyian elmebajosak és viselkedészavarosak?
2013. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként mindegyik párttól hányok!Talán a Jobbikban van egy szikrányi becsület,de lehet tévedek...Majd kiderül...
2013. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
61%

A "demokrata" pártokkal az a baj ,hogy ők elhiszik ,hogy európai értékrendet követnek.

Pedig azt sem tudják mi az ,mert talán nem is létezik.


A valós európai értékrendhez egyedül Oroszország áll a legközelebb.

Európai személyek közül pedig Jörg Haider volt aki euróapai értékrendhez közeli értékeket képviselt.( Nyugodjon békében).

2013. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%

"1700 embert kérdeztek meg, ez nekem abszolút nem tűnik reprezentatívnak"


Zseniális érv. A 8 millió szavazópolgárra vetített közvéleménykutatásokat 1500 fő megkérdezésévek szokták készíteni. Szóval ez a minta az egyetemistákról ingencsak reprezentatív.

Amúgy felőlem nyugtathatod magadat azzal, hogy ti vagytok többen, nem érdekel.

2013. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
84%

"nálunk (BME) a nagy többségi "lesz.rom" után a demokrata pártok a nyerők"


Nem vagyok Jobbik-szimpatizáns, de mégis mi teszi őket nem demokratikussá? Erre válaszoljon valaki.

2013. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
23%
Reménykedjünk, hogy igazad van! Én 21 éves vagyok, de nem támogatom a szélső jobb oldali pártokat. Az szerintem nem megoldás, hogy a hatalmon lévő párt elnoymja a kissebségeket csak mert megteheti. Az nem demokrácia, még akkor sem, ha neked nincs 'félnivalód'. Szerintem legalábbis.
2013. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
56%

A jobbik nem szelső. Csak jobb.

A hatalmon lévő párt elnyomja a kissebbséget, mert hatalmon van.

Mert szerinted inkább a kissebbség nyomja el a magyarságot? Nert lassan megteheti. És meg is fogja.

2013. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Úgylátom a kedves jobbosok is hazaértek. Egyértelműen tükrözi ezt a hozzászólások felülértékelése, melyek megegyeznek az ő véleményeikkel. Azt hiszem ehhez nincs mit hozzáfűzni!
2013. jún. 27. 21:16
 19/35 anonim ***** válasza:
60%

Minek kérdezel, ha nem tetszik a válasz? Azt látom, hogy nagyon szeretnéd sulykolni, hogy mindenki veled ért egyet, de mint látod ez nem így van. Vannak más vélemények is.


De te meg nem válaszoltál egy hozzászóló (tuzolto0000) kérdésére, ami engem is érdekelne. Írd már le kérlek, hogy neked mi tetszett az elmúlt 23 év politikájában, amiért ennyire kiállsz mellettük?

2013. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
47%

A mai politikába egyedül a jobbiknak van hitele. A többinek már nincs. Ők megették a maguk kenyerüket, nem bizonyítottak semmit. az emberek 95%-a nem elégedett a kormány munkájával az utóbbi években. (20 év)

Át kell adni a kormányzást az új erőnek. Ha nem válnak be 4, vagy 8 év alatt, menniük kell!

2013. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!