Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiatal kapcsolatban ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal kapcsolatban ki kell a kezdeményező legyen?

Figyelt kérdés
Szóval én 18 éves fiu vagyok és van egy 20 éves szende,aranyos és kissé félénk barátnőm. Észrevettem h szinte mindig én kezdeményezek mindent, a csókot, a szexet, persze néha ő is kezdeményezi mondjuk az ölelést meg ilyesmi , de pl én szoktam mindig mondani cseten az este mikor már fejezzük be abeszélgetést, hogy holnap mikor lesz facebookon vagy mikor hívhatom. MOndjátok ez természetes szerintetek? vagy csak én vagyok hülye?
2013. jan. 18. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy kell.
2013. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az a jó ha a pasi kezdeményez. Én sokkal vadabb vagyok mint a barátom, három évig mindig én kezdeményeztem, mindenér könyörögni kell neki szóval kezdem nagyon unni. De fordított esetben szerintem ez nem olyan rosz, mert igazából a pasi az aktívabb fél, legalább is szerintem neki kéne annak lennie.

De nem tudom menyi ideje vagytok együtt, lehet később megjön a bátorsága a barátnődnek :)

2013. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hónapja vagyunk együtt
2013. jan. 18. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Amelyik fél olyan típus. Én kezdeményező vagyok, mert szeretem ha irányíthatom a dolgokat.

21/N

2013. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!