Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évesen fiatal vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen fiatal vagyok egy kapcsolathoz? ( Többi Lent)

Figyelt kérdés
Szóval a szüleim vagyis anyukám és nagymamám megőrjítenek , van egy fiú aki szívesen járna velem és én is vele , egyszer találkoztunk úgy , hogy anya is látta és több hétig nem hagyott békén , hogy ő e a pasim ? mióta ismerem? és hogy szerinte fiatal vagyok egy kapcsolathoz... , azóta eltelt pár hónap , a fiúval nem tudtunk találkozni , mert azóta úgy figyelnek rám anyáék , hogyha a barátnőmhöz akarok is menni , 1 hétig könyörögnöm kell , de én úgy érzem , hogy szeretem a fiút , de ezt anyáék nem értik meg , vagyis szó szerint nem mondtam el neki , hogy szeretem , de látta hogy a fiú megcsókolt ... Hogy mondjam el nekik úgy hogy megértésék és engedjék, hogy találkozzunk? Ez így nagyon rossz , 15 évesen ő lenne az első barátom és már most szerelmes vagyok :(

2013. jan. 10. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy fiatal egy kapcsolatthoz. Csak a szexuális élethez vagy még aránylag az.

Van egy ismerősöm akit a szülei nem engedtek el sehova nem találkozhatott fiúkkal, meg semmi ilyesmit. Most 20 évesen éli ki már bocsánat, de nála igy fogalmaznék "a ribanc korát". szerintem ne halgass anyádra vagy ha gond van és fehérvár környéki vagy én szivesen beszélek vele.


megismétlem a szexhez vagy még fiatal nem egy kapcsolathoz

2013. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát én azt a fiút már lassan 1 éve szeretem.., és nem feküdnék össze vele az első hét után.. az biztos .. de anya szerint "már senkiben nem lehet bízni" ez már egy más világ -.- és nem érti meg , hogy én már nem 9 éves vagyok :(

És sajnos nem fehérvári vagyok , miskolci vagyok (:

2013. jan. 10. 20:57
 3/3 anonim válasza:
szia! Az a természetes ha az anyukád véd! Szerintem a fiút bekéne mutatni a szüleidnek! Vagy a fiú szülei beszélnének a TE szüleiddel ! Így a szülők is jobban viselnék ha te meg ő!
2013. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!