Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal vagyok egy kapcsolathoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal vagyok egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

16L vagyok, és mindenhol azt hllom/látom, hogy 16 évesen még senkinek nem ezzel kéne foglalkoznia...:S

Én mindenesetre nagyon boldog vagyok a kapcsolatunkban. Ti mit gondoltok?


2009. aug. 30. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele, hogy ki mit mond.
2009. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen már azért nem olyan korai szerintem egy kapcsolat. Hogy még 13,14 évesekre ezt mondják, hát igazuk van. De egy 16 évesnek mért ne lehetne kapcsolata?
2009. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


A kor nem általánosítható. Van aki 16 évesen még úgymond gyerek, van aki ekkor már felelősségteljesen gondolkodik.


Ha van felelősségtudatoöd, ráadásul nagyon boldog vagy a kapcsolatodban, akkor ne azzal foglalkozz, hogy fiatal vagy-e hozzá, vagy sem. De azért remélem a szüleid már tudják! :-D

2009. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy még nem, de 18 éves koromig nem igen kívánok vele lefeküdni, nem azért mert nem kívánom, hanem mert én így érzem jónak.
2009. aug. 30. 12:16
 5/11 A kérdező kommentje:
persze ha még addig együtt leszünk:)
2009. aug. 30. 12:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldog vagy akkor ne foglalkozz más baromságokkal! Az hülyeség hogy 16 évesen még nem kell vele foglalkozni, lehet már hamarabb is. Az a nem mindegy hogy boldog vagy! Aki azt mondja hogy nem kell foglalkozni ezzel 16 évesen, ha tényleg jót akar, abból indulhat ki mikor a 15 éves lány egy buliban versenyt űz belőle hogy hány fiúval csókolózik és büszke magára hogy 11-gyel. De ha van egy párod akivel együtt vagy és boldog vagy, ha lefekszel vele nem azért hogy ne legyen gáz hogy még szűz vagy, hanem azért mert már mindketten kívánjátok egymást és megbíztok egymásban az teljesen normális, ha csak együtt jártok és úgy boldogok vagytok az is szintén nagyon jó dolog!!!
2009. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik, hogy nem akarod 18 éves korodig, minden lány hasonlókat tervezget, aztáűn rájön, h ez butaság.
2009. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ekkor volt az első kapcsolatom, igaz olyan nagyon sokáig úgysem tartott. Igaz, nem a kor, hanem a távolság miatt. Azonban egy nagyon jó embert legalább megismertem, azóta is tartjuk a kapcsolatot iwiw-en. Szerintem ne a kor miatt ne vágjatok bele gőzerővel:)

Kalappal:) L/22

2009. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tök mindegy a kor.

Ha agyilag érett vagy hozzá legyen barátod. Ha ez a psi kitart sex nélkül melletted 18 éves korodig, akkor gratulálok. Mondjuk én a sexet sem korhoz , inkább testi, szellemi érettséghez és a kapcsolat mélységéhez kötném...

2009. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon türelmes, megértő srác és nagyon szeretem. És ezerszer megköszönöm az életnek, hogy adta őt nekem. Köszönöm szépen mindenkinek választ, sokat segítettetek!:)

És igen, már azért is menni fog még 2 évig kibírni sex nélkül!

2009. aug. 30. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!