Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem mondja h szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja h szeret?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyunk együtt, nem egy nyáladzós fajta, de nagyon rossz, hogy csak kb 2 hetente 1x mondja hogy szeret vagy imád. Sokszor akkor sem mondja, ha én mondom előre. Úgy gondolom, nem szerelmes belém, csak szeret. Mi a teendő?

2013. jan. 14. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy valakivel együtt élsz-érzéssel, vagy valaki mellett élsz-megalkuvással.

Nálad az utóbbi van.

2013. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Én is voltam így, azt mondtam "szeretlek" a válasz a "tudom" vagy a "köszönöm" volt. Rákérdeztem egyenesen és elmondta, hogy néha szeret néha nem. Ha vele vagyok, akkor szeret, de ha távol vagyunk "elmúlik" :( Szakítottam vele :((
2013. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

-.-

Nem értem miért kéne állandóan mondogatni, hogy "szeretlek"...

Miért nem elég ha kimutatom??

Ha nem is mutatja ki akkor nem szeret. De az, hogy te nem veszed észre az még nem azt jelenti, hogy nem szeret.

25F

2013. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mert nem szeret?
2013. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha mindig ilyen volt, akkor azért nem mondja, mert egyszerűen ilyen. Ha csak mostanában nem mondja, akkor csillapult a lángolás, ami nem feltétlenül baj, de ha téged zavar, beszéld meg vele.
2013. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Jól teszi, sőt még így is eléggé el vagy kényeztetve jószóval. Nagy legenda, és valószínüleg igaz is,hogy azokat a nőket,akiknek napi háromszór mondják el,hogy szeretlek, meg ölelgetik őket az érzelemfiújaik, azokat a pasasokat szarba se nézik, csak egy csicskának, és hamar el is takarítják őket. Hidd el, ha a pasasod nekedi s állandóan ezt nyöszörögné, kát hétig nem maradnál valószínüleg veled. Jobb ez így neked!... Én soha nem mondanám, tök felesleges. Az érzelmeket nem pofázni kell,hanem csinálni. Dugni kell jó szorgosan, abból érezheted,hogy mennyire .....
2013. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm... régebben se mondta sokat, de talán vmivel gyakrabban :/ meg régebben többet kedveskedett apróságokkal, ez mára szinte elmúlt.
2013. jan. 14. 10:51
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm speciel naponta 5x elmondja hogy szeret, ha épp olyanja van, és már teljesen elvesztette a jelentését a szó. Nem tudok már neki úgy örülni, mert állandóan hallom, nincs már súlya. Ebből kiindulva lehet hogy tényleg csak akkor mondja amikor valóban úgy is érzi, szerintem még mindig jobb mintha állandóan mondaná, úgy hogy esetleg nem gondolja komolyan. De ha úgy érzed hogy kezd ellaposodni, és nem is szeret már úgy mint régen, akkor próbáld meg megbeszélni vele a dolgot, mond el hogy ez neked rosszul esik.

Most ott vagy kibújik a szög a zsákból és azt mondja hogy igaz, hagyjátok egymást, vagy 1-2 hétig 1 hónapig odateszi magát, és utána megint lehanyatlik. De az is lehet hogy a fejéhez kap, és rájön hogy nem akar elveszteni.

2013. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hozd elő a témát akármilyen kellemetlen. Az ilyeneket csak a kommunikáció tudja megoldani, ha nem látsz javulást akkor jobb minél előbb véget vetni, mert mindkettőtök ideje telik.
2013. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. jan. 14. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!