Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Konkrétan mi a bajod a Jobbik...

Konkrétan mi a bajod a Jobbik szavazókkal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Az hogy annyit szitkozódnak mint az összes többi párt szavazói összesen
2010. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kategória: Otthon > Egyéb kérdések

Hát ha bennt lennének a házamban nekem is bajom lenne velük:D

2010. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Azért van velünk bajuk, mert demagógok és mikor rákérdezel valamire nem épp bársonyos hangon, akkor mi leszünk a trapisták.


Pld


Egy Fideszes mit szól ahoz ha azt mondom:


Orbán egy tömeggyilkos.



Miért? Csak.

2010. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Az általam ismert Jobbik szavazók (nagy részüket ezen az oldalon volt szerencsém "megismerni") szinte kivétel nélkül beképzeltek, fanatikusok, csökönyösek, és képtelenek a kulturált vitára. Semmilyen, az övéktől eltérő véleményt nem képesek elfogadni, élből lehülyéznek, lezsidóznak és lehazaárulóznak másokat. Hajlamosak hencegni a tudásukkal, és akkor sem jönnek zavarba, ha nyilvánosan szénné égnek. Én az ilyen embereket messzire kerülöm, csakúgy, mint a velük való hasztalan, értelmetlen vitatkozást.


Konkrétan miért az Otthon kategóriába írtad a kérdésedet?

2010. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

hallod 53% tele van már veled a padlás

csak ugyan azt tudod leírni minden topicba?

azt meg nem veszed észre hogy pont ti provokáltok állandóan?


te nehéz életű

2010. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
mert úgy viselkednek, mintha ők lennének a kiválasztott nép. ha vki más véleményen van, akkor érvek helyett populista szöveget nyomnak, lehülyézik, lezsidózzák, lecigányozzák a másikat. az EQ és IQ szintjük ritkán haladja meg a szobahőmérsékletet.
2010. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Csak annyi bajom van velük, hogy birkák, és ők is arra számítanak, hogy "Majd a Jobbik mindent megold!", pedig sok mindent magunknak kéne megoldanunk. Teljes mértékben megjelenik náluk az "Orbán-effektus", ergo a "birka effektus". Bár a többi párt szimpatizánssal is ez a baj. Amúgy más bajom nincsen velük.


20/F, NFP szimpatizáns

2010. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Az itt fórumozók jó részével nem lehet értelmesen eszmét cserélni. Leírsz egy tényt, és lepontozzák. A legújabb az volt, hogy az egyik gyerek az országos választási iroda adatait nem akarta elhinni, mert nem illettek bele a világképébe. Én bárkivel örömmel elbeszélgetek, de ne kelljen már neki 15 különböző forrásból bebizonyítanom, hogy az ég az kék.
2010. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Egyáltalán nem mindegyik Jobbikossal van bajom, néha egészen értelmes vitapartnerre lelek közöttük. Azonban sajnos, fórumozás közben gyakran tapasztalom, főleg Jobbikosok részéről, hogy miután leírtak néhány, a politikusaik által ezerszer hangoztatott frázist, utána, ha vitára kerül a sor, sajnos nem tudnak érvelni.


Amikor az érvek elfogynak, kezdődik a személyeskedés. Ahelyett, hogy megcáfolnának, közlik, hogy "agymosott", "fizetett" "zsidó" "hazaáruló" vagyok, aki "nem is igazi magyar".


Én nem tudom, hogy mi által érzi bárki is úgy, hogy neki joga van eldönteni a másikról, hogy magyar-e, vagy sem. Azt sem értem, hogy miért kell egyáltalán személyeskedni. Hiszen a vita csak addig vita, amíg tényekre támaszkodik. Amikor már csak személyeskedünk, az már nem vita, az csak veszekedés, és a veszekedés nem viszi előre senki életét.


A másik dolog, ami számomra unszimpatikus, az a zsidózás/cigányozás. Én nem hiszem, hogy bármely magyar államplgárságú zsidónak köze lenne ahhoz, hogy mit tesz Simon Peresz, hiszen nem a mi magyar zsidóink szavazták őt hatalomra. A cigányokkal kapcsolatban pedig az a véleményem, hogy amíg egyetlen tisztességes cigányember is él ebben az országban, addig nem lehet egy teljes etnikai csoportot kollektíve bűnösnek ítélni. Arról nem is szólva, hogy a sok bűnöző cigányt a saját liberális politikusaink csinálták, a rossz törvényeikkel, hiszen miért ne lopna valaki munka helyett, ha törvény szerint is megteheti?


Ami a Jobbikkal, mint párttal a fő problémám, az az, hogy tudatosan bűnbakokat kiáltanak ki, akik szerintük felelősek az ország rossz helyzetéért. Bűnbakok ugyebár a zsidók, a cigányok, bűnbak a Fidesz és az MSZP (utóbbi valóban az), és bűnbak mindenki, aki nem Jobbikos fejjel gondolkodik. Egyedül egyetlen ember nem lehet bűnbak, a választó.


Pedig valójában a magyar választók szavazták meg Gyurcsányt, a magyar választók választották az MSZP-t, ezért ha valaki, hát a magyar választók a felelősek a jelenlegi helyzetért. Legalábbis annyira biztosan, mint a zsidók, vagy a cigányok... A magyar választók, akiknek szimpatikus volt Gyurcsány, az ő milliárdos, öltönyös, ígérgetős, limuzinos parasztvakításával, meg a hazug ígéreteivel. A magyar választók, akiknek elfogadott az adócsalás, az ügyeskedés, a munka nélküli pénzkereset.


Mindenki olyan ideálokat választ magának, milyen ő maga is szeretne lenni. De a rossz döntésre nem jó megoldás az, ha ahelyett, hogy tanulnánk a hibáinkból, inkább kivetítjük azt másokra, és bűnbakokat keresünk. Ideje lenne végre józanul választani. És számomra a Jobbik nem a józanabbik út.

2010. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

ugyan azt a béna szöveget nyomatjátok mind jobbik ellenesek


játsszátok itt a mártírt


de csak provokálni tudtok ennyi

2010. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!