Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem találkozom Fidesz-sz...

Miért nem találkozom Fidesz-szavazókkal?

Figyelt kérdés
Biztos vannak a környezetemben, itt is ők nyertek, de miért nem vallja be senki? Miért nem állnak ki, hogy igen, én rájuk szavaztam? Miért?
2018. szept. 25. 13:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
68%
Senki nem divatból szidja a kormányt, hanem mert szarul végzi a dolgát. Az pedig nem menti fel a Fityiszt, hogy "hádde a Kurcsány meg a Libajnai még rosszabbak"...ez nettó sorozatgyilkosok érvelése.
2018. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
72%

"Csak általában mondják maguktól."


Minek mondanák? Ha mások azzal kérkednek, hogy kire szavaztak ("általában mondják maguktól"), én sem mondok semmit, pedig lehet, hogy én is arra szavaztam. Általában olyan ez, hogy van két ember, két csővel. Egyik sem lát bele abba a csőbe, amelyikből a másik nem lát ki. Csak ezekszerint a környékeden a fideszes az az okos, aki enged, te meg a szamár, aki szenved. Ha jobban tetszik, akkor ő az aki hallgat és így megmarad bölcsnek látszani.

2018. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
56%
Pedig de, mert vagy a baloldali ellenzék lesz a kormány vezető ereje, vagy a Fidesz, harmadik lehetőség nem reális. Tehát logikus, hogy az emberek összehasonlítják ezt a két kormányzati időszakot, és főleg ez alapján döntenek.
2018. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
61%

"Miért nem állnak ki, hogy igen, én rájuk szavaztam? Miért?"

"Csak általában mondják maguktól."

Legalább saját magadnak ne mondanál ellent. Ha mondanák maguktól, akkor tudnád, hogy fideszesek. Ha nem tudod róluk, akkor nem mondták neked maguktól.

Nem kötik az orrodra, mert egyrészt semmi közöd hozzá, másrészt az értelmes ember nem azzal jön, hogy helló, hogy vagy? Amúgy én fideszes vagyok.

Az én környezetemben is van sok mszp vagy jobbikos szavazó bizonyára, még sem tudom róluk, mert nem ez a beszédtémánk. Jó pár kollégámról is csak a legutóbbi választás után tudtam meg hogy a fideszre szavaztak rendszeresen, mert munkahely és ott nem ez a téma. Az igazi vérbeli komcsikról meg libsikről viszont mindenki tudja kicsodák, mert messzire fröcsögnek állandóan és hangosan szidják a kormányt mindig és mindenért. Ilyen egyszerű.

2018. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
57%

Az emberek nem hasonlítják össze, mert nem látnak tovább az orruknál. Ami egy éve történt, már arra sem emlékeznek.

Mivel is indított az Orbán kormány? Ja igen, ellopta a magánnyugdíjpénztárakat és tűzoltásra költötte. De ezt az emberek 99%-a elfelejtette és továbbra is a Fityeszre szavaz...

2018. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%
Nemtom, én ismerek egy csomót. Te biztos burokban élsz.
2018. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, én eddig a Jobbikra szavaztam, de többet nem fogok. Elmondom neked miért nem mondják el a Fideszesek, hogy azok.


Kb. egy évvel a választások előtt valahol sétáltunk a környékünkön, jó idő volt. Én, asszony, meg az akkor három éves kislányunk. Gyakran megesik, hogy járókelők, főleg idős nénik rámosolygnak a gyerekre, megkérdezik hány éves, pár szót váltunk ilyenkor, ahogy az lenni szokott.


Jót egy idős házaspár, ezúttal is így történt. "Jaj, de aranyos, hogy hívnak?" meg hasonlók. Már indultunk volna, mikor a vén szivar átkötötte a témát - addig politika szóba sem került - "de hát milyen jövő vár rá, hát el kell zavarni azt a büdös cigányt, remélem nem rájuk szavaznak, mint sok szar.hazi stb. stb." - ahogy az lenni szokott.


Na? És én még nem is vagyok igazából fideszes. Most mit reagáljak? Ha kinyitom a szám, abból semmi jó nem származik. És miért ne lehetnék Fidesz szavazó? Tudtommal törvényes, bejegyzett parlamenti párt. Én nem kérdeztem a vén fószert, ő kit támogat.

2018. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
35%
Mert vannak vagy egymillióan összvissz. A többi vagy zsarolás miatt, vagy egy kiló krumpliért szavazott rájuk és nem is tartja magát fideszesnek természetesen. A maradékot meg a választási rendszerbe találnád ha feltörnéd.
2018. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
81%
Mert abbol altalaban feleeleges vita van hogy ki kire szavaz.
2018. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
39%
Nézd meg a negyvenpontos takácsot, akit 6 ezer ember pontoz nonstop lefele. Ő egy igazi alanyi jogon 40 pontos fideszista-orbánista-megélhetési gyakori kérdésista.
2018. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!