Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik lehetnek az okai annak,...

Mik lehetnek az okai annak, ha valaki úgy dönt, hogy sohasem szavaz? 25F

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni, hogy szerintetek mi lehet az oka annak, ha valaki sohasem megy el szavazni?


Számomra nagyon nehéz megérteni, hogyan lehetséges, hofy valaki sohasem él az egyik legszebb demokrarikus jogával. A történelem során rengeteg ember az életét adta azért, hogy léhessen szavazni.


2018. szept. 8. 14:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

-Nem értek egyet egyik párt promramjávalse. Nem is nagyon külömböznek egymástol.


-Külföldön élek igy elég macerás.

2018. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyik kutya masik eb. Az igeret szep szo, a husosfazek mellett meg eddig egy sem tartotta be utolag.

Ugyis csalnak a valasztasokon, meg a Gyozike show is ertelmesebb elfoglaltsag.

Es a legviccesebb, ha elmegyek ha nem, ugyis megkapom hogy Erdelyikent megszavaztam a fideszt. Akkor nem jobb megsporolni az utat?

2018. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenki pártpolitikától reméli a boldogulást. Ismerek olyan embert aki 30 éve jár lomtalanításokra külföldre, és mindenki szereti mert nagyon olcsón ad mindent. 1-2 háztömböt meg tudott ebből venni itt-ott az országban, amit egy minimális lakbérért bérelnek tőle a lakók. Az adó, a szavazás, és pártpolitika misztériumát meghagyja másoknak.
2018. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Na most emberedre találtál! 42F vagyok, és SOHA nem szavaztam! Hogy mi az oka? Nagyon leegyszerűsítve az, hogy egyik nagyobb tolvaj mint a másik, és én legalább elmondhatom hogy az elmúlt huszonegynéhány év történéseihez semmi közöm! Soha nem volt ott az "ikszem"! Egy racionálisan gondolkodó ember látja, hogy ezek egytől egyig bűnözők.
2018. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ugyan mire szavazzak? Egy hülye pszhiátriai kezelt elmebetegre, vagy a Gyurcsány nevezetű gutaütésre, vagy a primőrré hülyült Dúró Dórára? Inkább a megélhetésemen dolgozok, odafigyelve, hogy minél kevesebb lóvéval húzzanak le ezek....
2018. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én ugyan mindig szavaztam eddig, de a választékot elnézve mindig felmerül bennem, hogy nem kéne. Nincs egy normális párt, csak rosszak meg rosszabbak vannak.
2018. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!