Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hé Fideszesek! Mit csináltok,...

Hé Fideszesek! Mit csináltok, hogy ezt megállítsátok?

Figyelt kérdés

A fiatalok 90%-a vidéken otthon él a szüleinél, mert ha albérletbe menne, kb nem maradna ételre pénze. Ja igen, mert munka az már csak a nagyobb városokban vagy inkább megyeszékhelyeken akad már, viszont aki faluba születik, az maximum autóval tud csak bemenni, ami megint elvisz rengeteg pénzt.

Ha a szüleinél lakik életében nem fog tudni családot alapítani (ebbe most ne menjünk bele miért, szerintem tudjátok ti azt), nem lesz gyerek, és szépen elfogy az egész ország.

Én már nem látok fiatalt a városokban, nem hogy falun.

Na? 8 éve nem történik semmi ebben a kérdésben se.


2018. aug. 15. 15:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom mire panaszkodsz. Csongrád megyében hatalmas hiány van tanárokból, orvosokból, mérnökökből, közgazdászokból és betanított munkásokból. A szakembereket szóba sem hoztam.
2018. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%
Pont ezt akartam, hogy ezek szerint Csongrád megye valami különleges hely lehet.
2018. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Nincs baj semmibaz összeszerelőüzemmel. Ha hiszed ha nem nem csak betanított munka van ott. Karbantartó , mérnök irodista bármi. Gondolom arról is más tehet hogy ezekbe a pozíciókba se tudsz elhelyezkedni.
2018. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is Csongrád megyében lakom egy kis településen, és mehettem volna közmunkabérért a helyi sportpályára gondnoknak. Mondtam, hogy köszönöm nem. Előzőleg egy minimálbéres helyen voltam, de az is elég megalázó volt. Szóval a kérdezővel egyet tudok érteni.

Most mit tehetek arról, hogy érettségivel és egy középszintű ügyintézői végzettséggel nem lehet egyszerűen a környéken állást találni, kivétel, ha van valami hatalmas protekciód.

Most viccen kívül tényleg nem lehet olyan sok fiatalt látni, pláne itt, de a környező városokban se a 18-35 év közötti korosztály fordul elő a legnagyobb számban.

2018. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

"Most mit tehetek arról, hogy érettségivel és egy középszintű ügyintézői végzettséggel nem lehet egyszerűen a környéken állást találni, kivétel, ha van valami hatalmas protekciód."



Ott volt a gondnoki állás, lusta voltál hozzá, akkor mit tehetsz? Na?

2018. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#13

Húha, gondolom 53 ezer forintért te se hiszem, hogy elvállaltad volna.

2018. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 kretens ***** válasza:
Hát igen állást találni nem könnyű.Közmunkából vagy betanitott munkából már nehéz megélni mert nevetséges a fizetés.Jó állása csak a protekciósoknak van.Na és ahogyan lekezelik és semmibe veszik jónéhány munkahelyen az embert az már szinte természetes.Nálam egyszer elszakadt a cérna emiatt.én közalkalmazott vagyok és kórházban dolgozom.Enyhén szólva is beszóltam a főnökeimnek.Megkérdeztem tőlük hogy milyen magyarok vagytok ti de mielőtt válaszolhattak volna válaszoltam helyettük.Azt mondtam hogy nem vagytok ti magyarok nem vagytok ti senkik és a puszta létezésetek is sértés a világnak.Még hozzá füztem hogy amikor kiléptek a korházkapun ugyan olyan senkik vagytok mind a többi ember ti csak azt hiszitek hogy vagytok valakik de csak amig itt vagytok.Köpni nyelni nem tudtak.Még ami fontos az az hogy ha valaki közalkalmazott nem kell neki eltürni az igazságtalan dolgokat vagy megaláztatást mert aki ezt csinálja vele ugyan az a közalkalmazotti törvény vonatkozik rá is független attól hogy vezető beosztásban van.Egyébként meg a mai okostelefonokon tökéletes hangminőségü hangrögzitők vannak.Ha velem szemétkednének a munkahelyemen azt senki se úszná meg.
2018. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!