Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hé Fideszesek! Mit csináltok,...

Hé Fideszesek! Mit csináltok, hogy ezt megállítsátok?

Figyelt kérdés

A fiatalok 90%-a vidéken otthon él a szüleinél, mert ha albérletbe menne, kb nem maradna ételre pénze. Ja igen, mert munka az már csak a nagyobb városokban vagy inkább megyeszékhelyeken akad már, viszont aki faluba születik, az maximum autóval tud csak bemenni, ami megint elvisz rengeteg pénzt.

Ha a szüleinél lakik életében nem fog tudni családot alapítani (ebbe most ne menjünk bele miért, szerintem tudjátok ti azt), nem lesz gyerek, és szépen elfogy az egész ország.

Én már nem látok fiatalt a városokban, nem hogy falun.

Na? 8 éve nem történik semmi ebben a kérdésben se.


2018. aug. 15. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Én csinálok: egy vidéki pár bérli a régi lakásunkat - igaz csak garzon - nagyon olcsón, havi 40 ezerért. Öt éve ugyanannyi. Nekik is jó, nekünk is. Vigyaznak rá, nyugott vagyok, talált pénz. Kétszer ennyiért is ki lehetne adni, de megígértem nekik, amíg ők laknak ott, nem emelek. Így ők is tudnak félretenni.
2018. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1-es: örülök, több ilyen kellene, mert nagyon ritka.

Viszont aki egyedül van? Már a 40 ezer is sok.

2018. aug. 15. 15:16
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
"Én már nem látok fiatalt a városokban, nem hogy falun." Akkor nyisd ki a szemed.. Ha kitanul egy jo szakmat miert ne elhetne ugy mint mas nagyvarosokban? Akarat kerdese. Elfogy az orszag? Lattal mar te olyat hogy egy 9-10 millios orszag csak ugy elfogy? A nepesseg csokkenne max. Sokan sirnak h nincs melo stb, miert csak beszelnek, miert nem mennek ki kulfoldre? Es mi az a megszolitas h fideszes? Egyaltalan van olyan aki az orszag barmelyik partjat tamogatja? Mert szerintem ugy rossz ahogy van. /16
2018. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Vajon melyik város az ahol nincs fiatal? Több állítás sem igaz azok közül amit írtál. Munkábajárást sokszor fizetik. Olyan munkaerőhiány van hogy egy emberért is bekanyarodik a busz.
2018. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 szántóvető ***** válasza:
46%

de miért csak a fideszesekhez szól a provokatívnak szánt kérdés?a hígfos semmivel sem jobb a kemény szarnál,legalábbis mindkettő kerülendő(lenne..)

https://www.youtube.com/watch?v=-tEXu8roJEQ

2018. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

Semmit. A nagykorúsággal nem jár alanyi jogon egy saját lakás. Albérletbe se kötelező minden 18 évet betöltöttnek mennie,ritka az, akit kirúgnak otthonról. Először tegyen le valamit az asztalra,aztán lesz lakás.

Munka pedig ott nincs, ahol kerülik.

2018. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%

Az hogy magasak az albérletárak, pont azt jelenti hogy tehetősebbek az emberek. Többet ki tudnak perkálni. Ez a fejlődést jelenti. Keress olcsóbb albérletet, ma is lehet


A világ folyamatosan fejlődik, egyre jobban élünk. Már valóban csak a te választásod ha anyud szoknyája mellett maradsz

2018. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Munkaerőhiány? Ti nem jártatok még csongrád megyében kisvárosokban. Max összeszerelőt keresnek 3 műszakba. Ne mondjátok már azt, hogy az az élet.
2018. aug. 15. 15:50
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
Csak azt ne mond, hogy a Fityesz hibája. A Csótány alatt is ez volt. Akik ma kint dolgoznak, azok a 2006 os devizahitelük miatt vannak kint.
2018. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%

????


Én ezt nagyon nem látom, pedig borsodi vagyok.

Nagyon jó árban vannak a házak és a fizetések se rosszak.

2018. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!