Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó hogy a kormány már...

Miért jó hogy a kormány már óvodában el akarja kezdeni az ideológiai agymosást?

Figyelt kérdés

Mindig is utáltam mikor a politika már a kisgyerekeket is manipulálni akarja. Annyira avittas gondolkodásnak tartom a vallásosság erőltetését az óvodában, ez ugyanaz ami a langymeleg cocializmusban foximaxi képzés alatt ment.

Az is undorító mikor biodiszletnek használják őket és esernyőt tartják a helyi hatalmas fideszes csalónak illetve mikor a kormanyablak átadást elenekeltetik velük.


2018. aug. 6. 14:39
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
9%

30.


Hiába választasz. Anyanyelved csak egy marad. Csak nagyon hosszú idő alatt tanulsz meg más nyelvet anyanyelv közeli szinten.


És máshol mindig idegen maradsz.

2018. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
91%

"És máshol mindig idegen maradsz."


Ez csak idegengyűlölők között probléma, normális emberekkel kell barátkozni.

2018. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 Vrynn ***** válasza:
Most nem tudom eldönteni hogy ennyien komolyan vették, vagy ennyien haragszanak rám amiért kifiguráztam a Szent Baloldalt :D
2018. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy mire jó neki, egyértelmű.

Szerintem felháborító, hogy egy olyan országban, ahol elvileg demokrácia van és elvileg mindenkinek joga van a szabad vallásgyakorláshoz, kötelező a hittan, mert A Párt így döntött. Egyszerűen annyira undorító, amit művelnek, hogy minden nap hálát adok az égnek, hogy már 10 éve nem ott élek. Eredetileg nem ilyen, hanem személyes okokból kerültem külföldre, de nagyon nem bánom. Szeretem Magyarországot, de amit ez a gusztustalan , korrupt, aljas, demagóg banda művel az országgal, az mélységesen elszomorít. És sajnos azt látom, hogy egyre több ember butítanak el.

Bocsi, hogy ennyire kifakadtam, de az, hogy burkoltan korlátozzák az embereket a vallásszabadságban ( amibe ugye az is belefér, hogy ateista legyen valaki), teljesen kiakaszt, mert alapvető szabadságjogról beszélünk.

2018. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

34.


Az én gyerekem óvodás és nem tanul hittant. Nem is értem miről van szó, a kérdező provokál.


Tanulnak dalokat, mondókákat, magyarul - magyar gyerekek ugyanis.

2018. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
34-es vagyok. Biztos senkinek nincs azzal problémája, ha magyar dalokat, mondókákat tanulnak, teljesen természetes. Amikor közel 30 éve oviba jártam, akkor is tanultunk népdalokat meg olvasott az óvónő magyar népmeséket, senki nem lázadt ellene. Nem ezzel van a probléma
2018. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

36.


Hanem?

2018. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
A kötelező hittanoktatásról volt szó, nem a magyar népdalokról
2018. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

38.


De nincs kötelező hittan oktatás.

2018. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Tessék hazamenni és bekapcsolni a cartoon networkot, biztos jobb a gyereknek az angelo rulez mint a magyar nepmesek...

(mar semmit nem adnak abbol amit 5 éve néztél, pl Tom és Jerry, scooby doo)

2018. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!