Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó hogy a kormány már...

Miért jó hogy a kormány már óvodában el akarja kezdeni az ideológiai agymosást?

Figyelt kérdés

Mindig is utáltam mikor a politika már a kisgyerekeket is manipulálni akarja. Annyira avittas gondolkodásnak tartom a vallásosság erőltetését az óvodában, ez ugyanaz ami a langymeleg cocializmusban foximaxi képzés alatt ment.

Az is undorító mikor biodiszletnek használják őket és esernyőt tartják a helyi hatalmas fideszes csalónak illetve mikor a kormanyablak átadást elenekeltetik velük.


2018. aug. 6. 14:39
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
59%

10.


Hát akinek a Nemzeti Dal, magyar népdalok, mondókák óvodai tanítása uszítás, azzal valami nagyon nagy baj van.

2018. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
65%
Tipikus. Bele kell nyomni a gyerek a fejébe, hogy te bizony szereted az országot mert azt úgy kell!! Máig nem sikerült rájönni, hogy ezzel pont az ellenkezőjét érik el. Hogy például a gyerekek ki nem állhatják a gagyi és dögunalmas márciusi és októberi megemlékezéseket, a többszázéves nyelvezetű verseket, regényeket, az énekórákat.
2018. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
68%

12.


Egy óvodáskorú még kifejezetten érdeklődő. Csak sok a tufa szülő és sajnos pedagógus is, aki mesélve felkelthetné a gyerek érdeklődését.


Az sem mindegy mit kap otthon. Ahogy Moldova mondta: nem mindegy, mi esik a gyerek fejére otthon a polcról, egy sörösüveg avagy a Lévai nagylexikon egy kötete.

2018. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

13.


Révai - természetesen.

2018. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
5%

Ha tudnád, egyes nyugat-európai országokban micsoda ideológiai agymosás van már óvodától kezdve, akkor ez a kérdés nem létezne.


Nem, téged nem zavar az ideológiai agymosás, csak akkor,ha nem liberális.

2018. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
19%

"Hogy például a gyerekek ki nem állhatják a gagyi és dögunalmas márciusi és októberi megemlékezéseket,"


Óvodásként én is utáltam mert nem tudtam miről van szó, aztán általánosban már megértettem és már pozitívan álltam a dolgokhoz. De nem mindenki tud túllépni az óvodás szinten.

2018. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Ez mind szép, csak miért kell a gyerekekbe beleerőltetni a "keresztény értékeket"? Attól miért lesz jobb ember valaki ha vallásosságra neveljük?
2018. aug. 6. 18:38
 18/48 Vrynn ***** válasza:
0%

#13


Révai nagy lexikona, Nemzeti dal... NÉPMESÉK??!


Én nem is értem, hogy miről beszélsz.


Ha lemaradtál volna, 2018-at írunk. Ma már minden kultúra egyenlően szép, még a maják emberáldozós szertartásai is. Ha ezt nem tudod tolerálni, akkor húzz vissza 1933-ba a barátaidhoz, ott kedvedre gyárthatod a fajelméleteidet. Addig én előveszem kedvenc művemet, a "Végtelen Genderek Világát", és felolvasok belőle az etióp transz gyerekemnek.

2018. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
90%

Mert a jobboldaliság és a kereszténység egymástól elválaszthatatlan.

Kétféle keresztények léteznek, az agymosottak, akiket erre neveltek, és a képmutatók, akik azért pózolnak nagy keresztényként, mert ez számukra megtérül.


Sok agymosott keresztény/jobboldali kell ahhoz, hogy a keresztény/jobboldali pózban tetszelgő kiváltságosok urallni tudják az országot.

2018. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
9%

'Ma már minden kultúra egyenlően szép, még a maják emberáldozós szertartásai is.'


Akkor ezt majd kipróbáljuk a szomszédon. Kiszedjük a szívét, jön az áldozat az isteneknek és hátha kapunk egy kis esőt. Ha meg eső helyett a zsaruk jönnek ki, legfeljebb rácsesztem :)


'és felolvasok belőle az etióp transz gyerekemnek.'


Az mi, hermafrodita gyerek? :-)

2018. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!