Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó hogy a kormány már...

Miért jó hogy a kormány már óvodában el akarja kezdeni az ideológiai agymosást?

Figyelt kérdés

Mindig is utáltam mikor a politika már a kisgyerekeket is manipulálni akarja. Annyira avittas gondolkodásnak tartom a vallásosság erőltetését az óvodában, ez ugyanaz ami a langymeleg cocializmusban foximaxi képzés alatt ment.

Az is undorító mikor biodiszletnek használják őket és esernyőt tartják a helyi hatalmas fideszes csalónak illetve mikor a kormanyablak átadást elenekeltetik velük.


2018. aug. 6. 14:39
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

18.


Nem minden kultúra egyenlően szép.

2018. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
46%

Azért kíváncsi vagyok,hogy egy gyerek figyelmét mi kelti fel jobban.

Egy magyar népmese vagy egy 3D-s amerikai animációs film.

2018. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

*22

A kettőt akár ötvözni is lehetne :)

2018. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

22.


Egy 3D magyar animációs népmese.

2018. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
90%

Azért kérdező, mert a nemzethy kormánynak kell a sok agymosott kis katona/rabszolga akik nem gondolkodnak, csak az számít nekik hogy "Nemzet, haza, isten" és ezekért mindenre képesek legyenek.


Pont ez a nác... Izé... "hazaszerető" hakapeszi féle gondolkodásmód az oka, hogy ha nem sikerülne kivándorolnom, nem csinálnék gyereket. Az én utódom igenis dönthessen az életéről, választhasson vallást, és lehessen saját értékrendje, senki ne verje a fejébe ezt a nemzeti magyar szart.

2018. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
0%

"Pont ez a nác... Izé... "hazaszerető""


a "nác". ez a nácizás már nem lejárt lemez? mostanság a diktatúrázás a divat.

2018. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
93%

A diktatúra nem egyik napról a másik napra alakul ki,hanem folyamatosan.

Egyik nap azt veszed észre,hogy már annyira hozzászoktál,hogy korlátoznak,hogy észre sem veszed,hogy egyszer még szabad is voltál.

2018. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

25.


Nem tudom miről beszélsz. Én szeretném ha a gyerekem majd külföldre járhatna egyetemre. Lehet valaki művelt, széles látókörű, ugyanakkor hazaszerető. Épp az a begyepesedett, aki ezt nem éri fel ésszel.

2018. aug. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
88%

És ha nem lesz hazaszerető,akkor mi van?

Hagy döntse már el mindenki magától,hogy szereti-e azt a helyet,ahová dobta a gép vagy sem.

Biztos fiatalok milliói szeretik a hazájukat,azért vándorolnak ki a jobb megélhetés reményében,hogy egyszer majd visszajöjjenek a nyomorba.

2018. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak van igaza, nem te döntöd el hova születsz, de eldöntheted, hogy szereted e azt a helyet ahova akaratod ellenére születtél, vagy választassz egy másikat, amelyik tetszik. Akkor is ha a széljobb nem így látja.
2018. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!