Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért építtetett ennyi...

Orbán miért építtetett ennyi stadiont?

Figyelt kérdés
Miért éppen stadiont? Mi volt az oka? Úgy tudom, hogy a legtöbb üresen áll, és csak néha játszanak benne. Amúgy nem rosszból kérdezem, mert én is Fideszes vagyok. De ezt az egyet nem igazán értem. Minek ennyi stadion?
2018. júl. 31. 13:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
10%

De csak pesten és az ELIT KÓRHÁZ!!!

Ki a fenének van rá annyi pénze, hogy ott gyógyuljon meg valaki?

Ja és nem kell mindig mindent az Origo-n olvasni, ami tele van önfényezéssel!!

2018. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%

#20 ezek sohanapján produkálnak teltházat, mert nincs mivel. Még a nagyvárosiak sem, nemhogy a mucsaröcsögén építettek.


Sajnos olyan buták vagytok, hogy nem vagytok képesek felfogni, hogy semmire nem építünk házat.


Amúgy is, a stadiont használóknak kéne a teljes költségeiket fizetni, egy fillért sem adóból. Ha van rá igény, van arra pénz.

2018. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
67%
Mert a foci viszonylag könnyen lopható szektor, mivel szinte semmiféle eredményt nem kell felmutatni a beleölt pénzért cserébe. Néhány stadion épülésével milliárdokat lehet zsebre rakni. Inkább örüljön mindenki, hogy Orbánnak a foci a hobbija és nem mondjuk a Star Trek. Így elbohóckodik a stadionokkal meg a kisvasútjával, az Enterprise megépülésével viszont tutira megroppantaná a gazdaságot.:D
2018. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"A stadionokat a világon mindenhol a várható legnagyobb kapacitásigényre tervezik. Semelyik stadion a világon nem produkál telt házat minden egyes nap. Sajnos vannak olyan buta emberek, akik ezt nem képesek felfogni."


Ha már vannak olyan okos emberek, akkor elárulnád ki beszélt arról, hogy minden nap teltház legyen?

Szerintem senki sem mondta, hogy mindegyes nap. Elég amikor meccs van.


Valahogy így:

"Jóllehet még több mint másfél hónap választ el bennünket a Bundesliga 2018–2019-es idényének rajtjától, a Bayern München máris bejelentette, az összes hazai és idegenbeli mérkőzésére elfogytak a belépők"


[link]


Esetleg ajánlom ezt:


[link]


"Ha pedig már a nézőszámot említjük: tavaly az akkor újoncnak számító Atlanta United új otthonában a Toronto vendéglátása alkalmával 71 ezren voltak a helyszínen, a Mercedes-Benz Arena-ban! Az meg már csak hab a tortán, hogy ezt a létszámot többször is meg tudták közelíteni az Atlanta arénájában, míg több stadionban is rendszeres teltház vagy teltház közeli a rajongók száma! Az Atlanta egyébiránt is rekorddal indított, hiszen újoncként átlagosan 48.514 drukker ment ki a klub meccseire."


Egy olyan országban, ahol a profi labdarúgás a négy fő(Major) sportok között, hanem egy másodrangú sport.


Amúgy, ha már Nyugat-Európáról beszéltél, érdekes módon ott először szoktak eredményt és teltházat produkálni a csapatok, a nézők pedig emiatt mennek ki, nem pedig azért, mert van csilivili stadion.

2018. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!