Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért építtetett ennyi...

Orbán miért építtetett ennyi stadiont?

Figyelt kérdés
Miért éppen stadiont? Mi volt az oka? Úgy tudom, hogy a legtöbb üresen áll, és csak néha játszanak benne. Amúgy nem rosszból kérdezem, mert én is Fideszes vagyok. De ezt az egyet nem igazán értem. Minek ennyi stadion?
2018. júl. 31. 13:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Semmilyen különösebb oka, csak szereti a focit. Meg már akkora államvagyon halmozódott fel hogy nem tudta hová tenni.
2018. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Erre az a fideszes rokonaim cinikus válasza hogy "hát de legalább épül valami!!!". Szóval ne legyél gondolatbűnöző, és fogadd el te is ezt a választ kérdező!
2018. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%
Orbán egy varázsló. El is lop minden pénzt, meg nem is. A sok negatív h.sz-tól már összezavarodtam. Most akkor van pénz, vagy nincs?
2018. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%
Jól fel lehet pumpálni a stadionépítő haverok cégeit.
2018. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%
Mér ne lenne? Svájc elsírná magát szégyenében ha a magyar államvagyont látná. De ez mért zárja ku, hogy orbán lop?
2018. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
18%

A stadionok a modern városi lét velejárói. Nem csak sportesemények, de koncertek, vásárok stb nélkülözhetetlen helyszínei. Igazából a legtöbb stadionépítés csak rekonstrukió, vagy egy meglévő leromlott helyett egy új építése, teljesen új elég kevés van. A stadionfóbiások elfelejtik, hogy 2010 előtt is épültek stadionok, de nyilván ha ezt egy nekik szimpatikus kormányzat tette, azzal semmi baj. Prmitív gondolkodásmód.


Másrészt ezek a stadionépítések az országnak lényegében nem kerülnek semmibe (csak országon belül ármlik a pénz), nincs vagy minimális az importigényük, de jók a meglévő kapacitások (építőipari, munkaerő) lekötésére, így fenntartják az egészéges konjunktúrát, és a kiadások jó része így vagy úgy visszaáramlik a költégvetésbe.


Nevetségees azt hinni, hogy más európai országban nincs legalább ennyi stadion, ez csak egy legújabbkori stadionfóbia a politikailag motivált embereknél.

2018. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen felül még Zuglóban is épül egy újabb komplexum :/

2018. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Mert fiatalkora óta a futball a hobbija. Olyan, mint egy gyerek. Megkapta a pénzt és a hatalmat, hogy bármennyi játékszert vegyen magának. Abszolút nem érdekli, hogy más játszik e vele vagy veszik e bármi hasznát.
2018. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
9%

azt hittem már lejárt téma a stadionozás :/

mostanában megazegészségügy megazoktatás van porondon :)

2018. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

"stadionfóbia, orbánfóbia, hungarofóbia"...

Tőletek csak ennyi telik, drága fideszesem!

És szerinted mi haszna van annak, hogy ennyi stadion épül feleslegesen, ki fog oda járni, kinek van rá annyi pénze?

Azt fenn is kell tartani, áram, víz, fűtés stb...

Ez mind pénz!

És számoljál rá, hogy mi van akkor, ha nem lesz annyi bevétele a stadionnak, hogy a számlákat kijárja, kin fogják ezt behajtani?

Épülnek a több, mint 10ezer férőhelyes stadionok, amelyeknek alig a negyede kihasznált.

2018. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!