Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért építtetett ennyi...

Orbán miért építtetett ennyi stadiont?

Figyelt kérdés
Miért éppen stadiont? Mi volt az oka? Úgy tudom, hogy a legtöbb üresen áll, és csak néha játszanak benne. Amúgy nem rosszból kérdezem, mert én is Fideszes vagyok. De ezt az egyet nem igazán értem. Minek ennyi stadion?
2018. júl. 31. 13:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%

"mostanában megazegészségügy megazoktatás van porondon"


Nálatok pedig "megamigráns, megabrüsszel, megasoros, megagyurcsány, megazensz, megaballibsik" :D

2018. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%

[link]


"Pénteken délután az utolsó értékesíthető jegy is elfogyott a hazai szektorokba a szombati DVTK - Videoton FC mérkőzésre. Kérjük szurkolóinkat, csak az induljon el a meccsre, aki rendelkezik érvényes belépővel. "


A stadionokat a világon mindehol a várható legnagyobb kapacitásigényre tervezik...

2018. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Mert azt hiszi hogy attól majd visszatér a magyar foci aranykora, csak azt nem fogja fel az a szerencsétlen hogy rohadtul nem attól leszünk a futball nemzete hogy minden isten háta mögötti faluban 5 stadion magasodik, hanem a tehetségek támogatásától. Mármint az IGAZI tehetségek, nem pedig olyanok támogatása akik azért kapják a szerződéseket mert az apja jóban van ezzel meg azzal. Nézzük csak meg Horvátországot meddig meneteltek a vb-n anélkül hogy minden sarokra stadiont építettek volna. Mi mikor ki is jutottunk, akkor is mekkora büszkeség töltött el hogy legyőztünk egy csapatot, eggyel pedig kihoztuk döntetlenre. Építhetünk még millió stadiont, a helyzet nem ettől fog változni.
2018. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
Én is pont ezt kérdeztem fideszesektől. Meg azt hogy miért nem mondjuk kórházakat? Válasz az volt hogy legalább épül valami. Tehát egy átlag fideszesnek elég annyi hogy valami épüljön. Ez kielégíti az igényeit. Orbán pedig jobban szeret focit nézni mint kórházba járni, így stadionok épülnek.
2018. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
18%

milyen "nálatok" te veréb? :D

azt hiszed csak és kizárólag egy fideszest zavarhat az az ostoba és gyerekes fröcsögés amit az ellenzékiek nyomatnak a netes platformokon már évek óta?

megnyugtatlak mert nem vagyok fideszes, de unom már hogy mindenhol a betanult propaganda dumát nyomják az ellenzékiek.

miattuk/miattatok biztosítva van a Fidesz 2026-os 3/4-e is.

képtelenek vagytok túllépni magatokon, és inkább a fotelből szapuljátok a rendszert nagy egyetértésben az elvtársakkal.

2018. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%
#15 2009-ben is az "én nem vagyok emeszpés, de..." szöveget nyomtátok, akkor is átlátszó volt. Most is átlátszó fideszes "elvtárs".
2018. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%

# 12


Majd szólj, ha ez tartósan is feltudja mutatni bármelyik klubb.


[link]


A szezonban lejátszott összes bajnoki mérkőzés átlagnézőszáma csapatonként.


Hazai pálya:

1. Ferencváros 9066 néző

2. Debrecen 3916 néző.


Még szerencse, hogy mind a két csapat stadionja 20 ezernél is több nézőt képesek befogadni egy labdarúgó mérkőzésen.

2018. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%

ma 15:35


Ezt magyaráztam annak a szerencsétlen értelmi fogyatékosnak, de úgy tűnik, nem képes felfogni, amennyire befásult fideszes!

2018. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
39%

Kóráhzak is épülnek (vagy kerülnek felújítás alá) , a kettő nem mond ellent egymásnak.


[link]

2018. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
46%

Gyengébbek kedvéért ismétlés:


A stadionokat a világon mindenhol a várható legnagyobb kapacitásigényre tervezik. Semelyik stadion a világon nem produkál telt házat minden egyes nap. Sajnos vannak olyan buta emberek, akik ezt nem képesek felfogni.

2018. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!