Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Hadházy Ákos alapítana egy...

Ha Hadházy Ákos alapítana egy pártot, ti támogatnátok?

Figyelt kérdés
Nekem ő az egyik leghitelesebb ellenzéki politikus.
2018. júl. 19. 15:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

#8

Te borzasztóan sötét vagy!

Attól, hogy valaki most a Fideszre szavazott, legközelebb miért ne szavazhatna Gipsz Jakabra, vagy Luc Gizire, ha azok hiteles emberek és megfelelő alternatívát jelentenek!

Én nem fogadtam örök hűséget a Fidesznek, 2022-ben arra fogok szavazni, aki az én elvárásaimnak megfelelő lesz.

Nem úgy mint te, aki nem gondolkozik, csak csípőből tüzel és minden leheletében a Fidesz ellenében határozza meg magát, még esetleg a saját érdekei ellenére is.

Neked a Fidesz lakást és havi félmillát adhatna ingyen, akkor is pofáznál rá, mert erre vagy kódolva!

2018. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Igy is annyi part van mar, mint egen a csillag, csak sz*rt sem ernek. Minek mégegy?
2018. júl. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

"Te borzasztóan sötét vagy!


Attól, hogy valaki most a Fideszre szavazott, legközelebb miért ne szavazhatna Gipsz Jakabra"


Sajnos te vagy a sötét, kinek akarod ezt bemesélni, mindenki tisztában van mára a mostani fidesz szavazókkal és nagyon szomorú látni titeket. Akikről te beszélsz, akiknek magadat is szeretnéd beállítani gondolom, azok 2012-ben véglegesen lekoptak a párt ténykedését látva, ez a Fidesz régóta nem fért bele nekik. Aki a mai Fideszt még támogatja az kétféle. Vagy nagyon szegény, rászoruló kategória vagy olyan ember akinek nem probléma bármilyen pici anyagi előnyért a leggátlástalanabb, legkorruptabb vezetést támogatni. Csak röhögni lehet azon, hogy te elvárnád, higgyük már el, hogy számotokra van a nagyszerű Fideszt leváltani akarók között alternatíva :D.

2018. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13

Meggyőztél arról, amit eddig csak sejtettem!

Te tényleg egy szemellenzős sejthalmaz vagy.

Megnyugtatlak, más nem ilyen!

2018. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#13

" Csak röhögni lehet azon, hogy te elvárnád, higgyük már el, hogy számotokra van a nagyszerű Fideszt leváltani akarók között alternatíva :D."


Nem várom el te szegényke, hogy bármit is elhiggy nekem!

Higgy amit akarsz, gőzöm nincs ki vagy, nem számít a véleményed, meggyőzni meg végképp nem szándékozlak.

Nagyon jó - jelen esetben a Fidesznek - hogy ezen a szinten mozog az "ellenzéke" :)

2018. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hadházy mint hiteles ellenzéki politikus, hát ez az, eléggé visszataszító pofája van, a többi ellenzéki nyomorékhoz képest tényleg hitelesebb, de maradjon meg a hobbi politizálásnál.


Hadházy éveken át nyalt a fidesznek, majd mikor nem került a húsosfazék közeléhez (lásd nem kapott trafikot) akkor eszébe jutott LMP-snek lenni.

2018. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

18-as

Én fideszes vagyok, de te meg vagy húzatva!

És legalább a nevét jól írtad volna! (OrBánnak és nem Oránnak)

2018. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ma 17:23 Most vettem csak észre. Szimplán elírtam.
2018. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!