Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán én nagy tisztelője...

Orbán én nagy tisztelője vagyok az iszlámnak és az iszlám kulturának . Azt akrja?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=7mLtNI13J5U


Orbán iszlámot akarja magyarországra telepiteni ez felháborító!!


2018. júl. 16. 22:11
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Kedves kérdező.Te tépsz???xDDD Persze fideszt szivok mint ti:D
2018. júl. 16. 23:28
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Igen, teszi is, 20000 ből sok lehet közülük.

Ja de várj! Az iszlámot amit ő telepít be, az jó iszlám, ahogy az ő komcsijai is jó komcsik, meg ő is jó KISZ titkár :D

2018. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
37%
Azert akarhogy is vesszük, furcsa Orban szajából ez a szöveg, na...
2018. júl. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
9%
Annyira itt akartak "maradni" a menekültek, hogy felgyújtották a debreceni menekülttábort mert nem hagyta őket elmenni ez a hülye. Még a legalja sem akarna itt élni ebben a nyomorban.
2018. júl. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nos, az EU úgy gondolta, hogy építsünk nekik házakat, lakásokat, ingyenes oktatás, egészségügy, segélyek - ezeket mi álljuk - és mi is simogassuk őket. Gondoskodtak volna róla, hogy ne tudjanak továbbállni, ez mind fent van az EU honlapján, legalábbis fent volt, mostanában nem néztem, de itt a Gy.K.-ban is meg lehet találni. Ehhez képest libsik még ott tartanak, hogy úgyse maradnának itt, mert ki maradna itt...hát nem az eszükről híresek, a saját érdekeiket se képesek felmérni, csoda ha a WC-re kitalálnak.
2018. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

" Még a legalja sem akarna itt élni ebben a nyomorban."


Ebbe az országba nem is kell az áhított csürhétek, csak legalább takarodnátok már hozzájuk, veled az élen. ;)

2018. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#26 nektek komcsiknak kéne már az áhított "jobban teljesítő" szovjetúnióba mennetek. Ott komcsiskodhadtok szabadon az elvtársaitokkal.


#25 nyilván azért nincs ott, mert soha nem is volt :) na meg csak erőszakkal lehetett volna itt tartani őket, volt is balhé mikor a keletiben tartották őket, és azt hitték itt kell maradniuk. Ez érthető, ha elhagynám a hazámat, én is morcos lennék, ha egy alig jobb, lecsúszó szeméttelepen akarnának tartani, ahonnan még a helyiek is el akarnak menni.

2018. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

" #26 nektek komcsiknak kéne már az áhított "jobban teljesítő" szovjetúnióba mennetek. Ott komcsiskodhadtok szabadon az elvtársaitokkal."


Miután eltakarodtok a muzumlánjaitokhoz ebből a "k...va országból" (by: böszme ferenced) utána esetleg próbálhatod osztani aminek híján vagy elvtike. ;) Ott aztán lehet "prájdolni", miegymás! :P

2018. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

27! Nézd, az ostobaság nem bűn - de nem is dicsőség. Itt a GY.K-ben is rengeteg helyen küldözgették a linkeket, te még ott tartasz, hogy nincsenek is migránsok, csak a Fidesz találta ki az egészet. Azért egy párat sebtében találtam neked, ne mondhasd, hogy nem gondoltunk rád:


[link]


[link]


Csak egy pár, de ha végigolvasgatod, kutakodsz - na nem libsi módra! - akkor mindent megtalálsz benne!

2018. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!