Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán én nagy tisztelője...

Orbán én nagy tisztelője vagyok az iszlámnak és az iszlám kulturának . Azt akrja?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=7mLtNI13J5U


Orbán iszlámot akarja magyarországra telepiteni ez felháborító!!


2018. júl. 16. 22:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%

#8

Ez sem rossz! Tényleg már kész kabaré!

Különösen "meszike" meg a világkvóta esete!:D

2018. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

#10

Nem, te egy provokátor vagy, az ócskábbik fajtából!

2018. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Aza vicc a sok agyi halott narancsos azt sem veszi észre ha vezére hülyét csinál belölük totálisan:DDe védeni kell a vezért bármi áron-Aki fideszes az vagy mentálisan nagyon sérült vagy érdeki hülye de soha sem normális épelméjü.
2018. júl. 16. 22:44
 14/29 A kérdező kommentje:

#10


Nem, te egy provokátor vagy, az ócskábbik fajtából!



Csak annyira vagyok az mint a fidesz! Tudom ezt neked nehéz felfogni mert annyit vagy képes gondolkozni hogy csak a fidesz:DÉn ugyan azt csinálom mint afidesz voltaképpen te butuska.

2018. júl. 16. 22:46
 15/29 anonim ***** válasza:
87%

#14

Valahol megértlek! Aki nincs rendben mentálisan, az nehezen dolgozza fel, ha sorozatosan a farok rossz végére kerül!

2018. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
82%

figyelj amúgy lehet igényesen is trollkodni, de amit te csinálsz az már tényleg full igénytelen.

nem tudom, hogy játszod a fogyatékost, vagy tényleg ennyire buta vagy :D

2018. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy elnézem ezek a ballib netpatkányok egyre szánalmasabbak.
2018. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
77%

"Aza vicc a sok agyi halott narancsos azt sem veszi észre ha vezére hülyét csinál belölük totálisan:DDe védeni kell a vezért bármi áron-Aki fideszes az vagy mentálisan nagyon sérült vagy érdeki hülye de soha sem normális épelméjü."


Ennél már csak a viccesebb ahogy a magadfajta meg magából csinál hülyét, folyamatosan! :P

2018. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
12%
Hát Orbán se tökéletes, bár Fletó már teletömte volna velük az országot. Ezek egyébként régi felvételek, De ne keverjük össze a most bevándorló illegális muszlimokat a békésebb híveivel. Mellesleg már sokan megemlítették, hogy a keletiek pont az iszlám miatt nem tudnak dűlőre jutni, az iszlám vallás elérkezett a saját válságához. Vagy iszlám és a homokban fognak éhen halni, vagy Mohamed és Allah megy a levesbe - nincs sok választásuk, és idejük se túlzottan...
2018. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező.Te tépsz???xDDD
2018. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!