Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a hajléktalanokat...

Miért a hajléktalanokat akarják támogatni a fiatalok helyett?

Figyelt kérdés

Komolyan felháborító, hogy a drága liberálisok még szállást építenének nekik, holott a fiatal pályakezdő fizessen havi 100.000 forintot albérletre. Persze az senkit nem zavar, hogy ezek az embereknek nagy százaléka saját maga miatt került utcára. Nem

hajléktalanszállót kellene építeni, hanem állami bérlakást a becsületesen dolgozó fiataloknak!


2018. júl. 13. 08:59
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
50%

"nem arra reagáltam, azt se, hogy mikori, arra reagáltam, hogy kormánypárti-e a Délmagyar."


Persze persze.

A cikket akartad volna fikázni, csak épp belefutottál, mert kiderült, hogy 2016-os.

Szánalmas.

2018. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
7%

"Na utoljára A vigyori kedvéért, nem érdekel mi van a cikkben, nem arra reagáltam, azt se, hogy mikori, arra reagáltam, hogy kormánypárti-e a Délmagyar.


Átment a lényeg, fölfogtad?


Gratulálok.


és ahhoz is, hogy a :D le lett cserélve emojira, tanulsz te csak ösztökélni kell. :D -látod eltanulom tőled."


Cicuka, elég szomorú, ha nem érdekel a cikk lényege, ugyanis az kapcsolódik a kérdéshez. Ezek szerint viszont maga a kérdés nem érdekel...A Délmagyar pedig a cikk megjelenésének időpontjában NEM volt Andy Vajnáé. Felfogtad, vagy le is rajzoljam?:D


Emojit egyébként akkor használok, ha épp az iPademen netezek. Azt hittem, nem kell elmagyarázni, hogy gépről ez nehézkes, már a kisiskolások is tisztában vannak vele így a 21. században.:D

2018. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
0%

Eszem ágában nem volt a cikket fikázni, hol írtam én egy rossz szót a cikkre, csak kíváncsi lennék, ha itt fikáztam valakmit/valakit az nem a cikk volt. 😋

Újra leírom azt az állítást cáfoltam, amit amúgy köszi, hogy elismersz, hogy a Délmagyar ne lenne kormánypárti lap.


Gépről nehézkes emojikat használni, hm. hát szólj a kisiskolásoknak, hogy rosszul tudják, ma már minden böngésző felismeri az emojikat és írni is tudja őket, erre is megtanítalak, bekattintasz oda, hogy választ akarsz írni, lenyomod a Windows billentyűt mellé a pont/kettős pont billentyűt és íme, 😊😂🤣❤😍😒👌😘💕👍😁🙌🤦‍♀️🤦‍♂️🤷‍♀️🤷‍♂️✌🤞😉😎🎶😢💖😜👏💋🌹🎉🎂🤳🐱‍👤🐱‍🏍🐱‍💻🐱‍🐉🐱‍👓 és még van rengeteg, látod így könnyebb lesz trollkodni a gyakorin legyen egy reged, ami emojikat használ smiley helyett, nehezebben buksz le.

Most már tényleg megyek, nyugi holnap nem fogok netezni, nyugodtan írhatsz minden regisztrációról. :D

2018. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Nem a fiatalok helyett kellene segíteni őket, hanem a fiatalok mellett, őket is.
2018. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

"(most még várok egy örjöngő választ a 33%-os regről és teljes lesz a kollekció :-DDDDD)"


Én is várom már amikor jön a többi "értelmiségi" haverod is. :D Kezdve a nyekergős fasisztázóstól aki már évek óta folyamatosan nyugatra megy, a gyerekellenes hisztériával az idegbeteg, fröcsögő maszop-debil koalíciósig bezárólag.

Lehet ha már annyira azon kattogsz éppen a te elvtársaid nyomhatják inkább több fiókból egyszerre. Már volt rá példa, hogy a hülyéje lebukott. :P Ősi ballib trükk, hogy többnek látszódjatok mint ahányan vagytok. ;)

2018. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Valaki már egy másik kérdésben leírta, én is leírom. Hogy lehet elhanyagolni nyugodtan a fiatalokat és mondjuk kiszúrni velük, de ennek hosszútávon komoly következményei lesznek. Már így is kivándoroltak jó páran a 20-30 évesek között és többségüknek eszük ágában sincs hazajönni. Az hogy néhányan hazajöttek még kevés. Az lesz majd mint most Bulgáriában, ahonnan 20 év alatt 1 millióan mentek el.
2018. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
45%

"Eszem ágában nem volt a cikket fikázni"


Akkor mi célod volt?

Random írogatsz be fassàgokat?

Nagy karrier ez is:D

Ebből már nem mászol ki, saját magadból csinálsz csak hülyét.

2018. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Erről jut eszembe. Mi lett azzal a lánnyal, aki befogadott egy utcánélő nénit, és úgy éltek, mint nagymama-unoka. Hogy milyen lakása volt a lánynak, arról nem írtak, nem tudom.

Néhány éve volt, de azóta semmi.

2018. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

A célom volt, hogy megcáfoljak valamit a Délmagyarról, ez sikerült.


"Ebből már nem mászol ki, saját magadból csinálsz csak hülyét."


Tulajdonképpen igazad van, csak nem úgy, ahogy gondolod, tényleg elég hülye vagyok, ha azt hiszem, hogy a gyakori kérdések egyik ősrégi gyakorlatát, az "egy ember négy-öt reggel ír" szintű kis bundázását meg tudom változtatni, nyilván nem, csak fájdalom ha valaki még arra sem képes, hogy ezt rendesen csinálja, csalni is tudni kell, lehetőleg úgy, hogy ne bukjál le.

2018. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!