Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a hajléktalanokat...

Miért a hajléktalanokat akarják támogatni a fiatalok helyett?

Figyelt kérdés

Komolyan felháborító, hogy a drága liberálisok még szállást építenének nekik, holott a fiatal pályakezdő fizessen havi 100.000 forintot albérletre. Persze az senkit nem zavar, hogy ezek az embereknek nagy százaléka saját maga miatt került utcára. Nem

hajléktalanszállót kellene építeni, hanem állami bérlakást a becsületesen dolgozó fiataloknak!


2018. júl. 13. 08:59
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
52%

"A Délmagyar, ahogy az összes megyei napilap is már kormányközeli, gyakorlatilag ma már ott tartunk, hogy egy kezünkön meg lehet számolni a nem fideszes médiumokat."


Ez konkrétan hülyeség, amúgy egy 2016-os (!) cikket linkeltem be, tamán méltóztass elolvasni.:D

2018. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
54%

"Amúgy javaslom kérdező, hogy a pályakezdő fiatalok váltsanak hajléktalan igazolványt és"


Én meg javaslom a hajléktalanoknak, hogy el lehet menni dolgozni.

2018. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
46%

"Ez konkrétan hülyeség, amúgy egy 2016-os (!) cikket linkeltem be, tamán méltóztass elolvasni.:D"


Na fejezd be, ez már provokáció a liberalizmus kellős közepén.

Egyébként is, 2016 már régen volt, az nem számít :D

2018. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
43%

Jaj legalább annyi eszed lehetne, hogy nem buktatod le a regisztrációidat...

Tehát, nem írunk ugyanolyan stílusban ugyanazt állítva ugyanúgy :D -val a végén két-három választ 10-15 percen belül. Tudom, hogy nem az eszedért szeret senki, de ezt már nem először javaslom neked, tanuld már meg végre, múltkor is ezzel próbálkoztál, akkor se ment.


ui. amúgy meg amit a médiáról írtam igaz.

2018. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
50%

# 12


őőő nem? körbenéztem a világban haver. Nem feltétlenül kell valami agymosó médiából elolvasni valamit, hogy az alapján formálódjon a véleményed...ez a baj veletek, hogy csak a média mindenek előtt és nem gondolkodtok. Gyűjtsetek információt mindenhonnan, nézzetek körbe és a tapasztalataitok alapján fogalmazzátok meg a véleményt, ne pedig a 444-es 888as origós meg indexes fakenewsmedia legyen az iránymutató.

2018. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
Mert a fiatalok semmirevalók.
2018. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

# 16


Én fiatalként még pénzt is szoktam adni a hajléktalanoknak, anélkül, hogy sírnék bármilyen állami bérlakás után.

2018. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem,aki a fideszre szavazott,az nem sírjon utána,hogy a fiatalokat támogassák!


Az ingatlan biznisznek nem célja,hogy a fiatalok minél könnyebben saját lakáshoz jussanak,a cél,hogy minél többen lakjanak albérletben,ha nem jöttél volna rá!


Aki szerint a hajléktalanoknak nem kell pénzt adni,akkor miért ad egyes embereknek ingyen az állam 10 millió Ft-ot?

Az állam lényege az lenne,hogy ne csak a piacgazdaság érvényesüljön,hanem a versenyben alul maradt emberek is tudjanak érvényesülni.

Az állam pedig olyanoknak ad ingyen pénzt,akik nem szorulnak rá.

Hogy is van ez?

2018. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
32%

# 28


jó, hát nem a fidesz telepíti be a migránsokat, nem a fidesz pénzeli a civil szervezeteket stb...

2018. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

"Jaj legalább annyi eszed lehetne, hogy nem buktatod le a regisztrációidat...


Tehát, nem írunk ugyanolyan stílusban ugyanazt állítva ugyanúgy :D -val a végén két-három választ 10-15 percen belül. Tudom, hogy nem az eszedért szeret senki, de ezt már nem először javaslom neked, tanuld már meg végre, múltkor is ezzel próbálkoztál, akkor se ment."


Mese habbal, de végülis mindegy, rizsa.



" ui. amúgy meg amit a médiáról írtam igaz."*


Na ja, ez már csak így megy, ha te azt mondod, akkor igaz.

Az meg le van szarva más mit linkel.

2018. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!