Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a hajléktalanokat...

Miért a hajléktalanokat akarják támogatni a fiatalok helyett?

Figyelt kérdés

Komolyan felháborító, hogy a drága liberálisok még szállást építenének nekik, holott a fiatal pályakezdő fizessen havi 100.000 forintot albérletre. Persze az senkit nem zavar, hogy ezek az embereknek nagy százaléka saját maga miatt került utcára. Nem

hajléktalanszállót kellene építeni, hanem állami bérlakást a becsületesen dolgozó fiataloknak!


2018. júl. 13. 08:59
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
54%

Hát kedves "sokregű vigyori" azért becsületedre legyen mondva, ahogy a múltkor se, és most sem tagadod le, hogy te írogatsz 2-3-4??? regről csak ilyen kitérő választ nyávogsz, hogy mese habbal.

Ez az egyik a másik meg, hogy a "másik válaszoló"-nak nem arra az állítására írtam, hogy ne lenne Németországban hajléktalanság, hanem arra, hogy a Délmagyar ne volna kormánypárti, márpedig az, konkrétan Andy Vajna vásárolta föl a Borssal és a Kisalfölddel együtt. A 18 megyei napilapból 18 vagy az övé vagy a Lőrincé, és ennek magad is utánanézhetsz.

pl. A Mészáros Lőrinc-féle Mediaworks "elhanyagolható részesedése a nyomtatott sajtóból":

[link]

és ez csak a Lőri nyomtatott sajtója.

2018. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Hagyjatok mar abba ezt a bugyuta politizalast:D Magyarorszagon nincs ellenzek es jodarabig nem is lesz.
2018. júl. 13. 15:57
 33/49 anonim ***** válasza:
41%
#31-es, én írtam arról, hogy a délmagyar távolról sem kormánypárti. Nem tudom, kivel keversz össze, nem is érdekel különösebben, arra viszont hadd hívjam fel becses figyelmedet, hogy a nevezett sajtótermék a Lapcom Zrt-é, s nem a Mediaworksé. :D Mindez pedig teljesen lényegtelen abból a szempontból, milyen blőd állítás, hogy Németországban nincs hajléktalanság, mer' ott minden frankó. Ott van a cikk, ha gondolod, keresek még neked néhányat, csak azért, hogy a kérdésről folyjék a diskurzus, ne a te doxasmáidról.
2018. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
58%
Muszáj arról beszélnie, hogy itt egy ember ír 20 felhasználóról, mert másképp be kellene ismernie, hogy pofáraesett :D
2018. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

33-34! Nem megy a szövegértés? A Lapcom meg Andy Vajnáé, de ezt írtam is.

Amúgy meg kár volt dicsérni, csak elkezded a tagadást, ejnye-ejnye.

Csak mint írtam ha most ránézünk például a 21. 22. és 23. válaszra szerintem akinek fél agya van az is rájön, hogy ugyanaz írta, tehát ugyanaz a vélemény, ugyanaz stílus, ugyanaz a tördelés, ugyanaz a :D -smiley a végén és mindez 12 percen belül egy olyan időszakban mikor alapból kevés a válaszoló, és most is ki aktiválta magát? Hát ez a két reg, pedig nem mondtam, hogy ez a kettő tartozik ugyanoda, de most pont ez a kettő ismert magára, ez is tiszta véletlen, (vagy csak kiugrott a nyúl a bokorból) nézd felőlem játszhatod ezt a szerepjátékot, meg fölpontozgathatod a "másikat" akárhogy engem különösebben nem izgat, inkább bosszant ha valaki olyan primitív, hogy még az alap dolgokra sem figyel.

2018. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Nem értem te miért nem tudod elfogadni, hogy a szent Németországban is vannak hajléktalanok? Inkább belekötsz a válaszadóba! ;) Nyilván minden "forrás hitelességét" kétségbe lehet vonni, de azért ne állítsatok már orbitális marhaságokat elvtársak! :D
2018. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Látom családi vonás, hogy nem megy a szövegértés.

Már csak azért mert véletlenül sem írtam, hogy Németországban nincs hajléktalanság, azt cáfoltam, hogy a Délmagyar ne lenne kormánypárti.


(most még várok egy örjöngő választ a 33%-os regről és teljes lesz a kollekció :-DDDDD)

2018. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
41%

Nyugodtan várjad, nagyobb hülyét már nem tudsz magadból csinálni.

Írd még le vagy 5* a nagy felfedezésed, amit mondjuk bizonyítani se tudsz, de nem baj.

Oké, egyszer leírtad, elnézzük, szeretnél kis sikerélményt, ha már máshogy nem megy.

De az hogy egy napig ezen lovagolsz..

Helyesírási hibát szeretnél?

2018. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
66%

Figyelj, te szerencsétlen, fogalmam sincs, ki a harmincvalahány százalékos, nem is érdekel, és a kérdéshez sincs köze. Elképzelni sem tudom, mi értelme lenne több regisztrációról ugyanarra a kérdésre válaszolgatni, lehet, hogy te szoktál ilyet csinálni, ezért gondolod másokról is, hogy ennyire hülyék.😂 Andy Vajna tavaly szeptemberben vette meg a Lapcomot, az általam belinkelt cikk pedig - mint azt már írtam, te remek szövegértő - 2016-os.

Amúgy érdekes módon az senkit nem zavart, amikor az összes megyei lap és az országos média 90%-a ballib kézben volt? Aki akkor nem sírt ezen, most is fogja be a pofáját.

2018. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Na utoljára A vigyori kedvéért, nem érdekel mi van a cikkben, nem arra reagáltam, azt se, hogy mikori, arra reagáltam, hogy kormánypárti-e a Délmagyar.

Átment a lényeg, fölfogtad?

Gratulálok.

és ahhoz is, hogy a :D le lett cserélve emojira, tanulsz te csak ösztökélni kell. :D -látod eltanulom tőled.

2018. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!