Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik politikusban csalódtato...

Melyik politikusban csalódtatok pozitívan?

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Őszintén? Én akiben tényleg pozitívan "csalódtam" az Gyurcsány Ferenc. Illetve nem is az, hogy pozitívan csalódtam, de anno nagyon gyűlöltem (bár még fiatal voltam), viszont ahogy most visszahallgattam a vágatlan őszödi beszédet... nem láttam benne semmi kivetnivalót. A trágár szavak mögött a lényegi mondanivalója az volt, hogy fejezzék be a politikusok a hazudozást, a lopást, és ne csak a tenyerüket nyújtsák, hanem dolgozzanak is, tegyenek az országért ne csak élősködjenek és saját maguk alatt harácsoljanak. Ezzel teljes mértékben azonosulni tudnék most.

Csak ugye, akkor még nem is sejtettem, hogy lehet annál is sokkal rosszabb a politika, mint hogy akkor még senki nem sejtett semmit, és most meg lehet nézni mi van.

2018. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1, Ez részben igaz, de azt a frakciónak ismerte be, nem pedig az állampolgároknak
2018. jún. 3. 20:38
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Ronald Reagan, Margaret Thatcher.
2018. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Lázár János. Bár a mérce különösen alacsony volt, azért rá kellett jönnöm, hogy az egyik legértelmesebb kormánytag volt és nem csak OV bábjaként funkcionált (ki is rúgták végül)
2018. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Meg még akik lemondtak egyéni előnyökről azért, hogy a pártjuknak vagy szövetségeseiknek jobb legyen. Pl. Juhász Péter, Novák Előd. Ha nem is értek egyet velük, ez tiszteletre méltó.
2018. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Lázár János, ha magyart veszünk.
2018. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jöhet külföldi is!
2018. jún. 3. 21:40
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Akkor elképesztően nem egy lapon lévőkben:

Margaret Thatcher, Ronald Reagan, Bernie Sanders, Jeremy Corbyn, Justin Trudeau, Jacinda Ardern.

És magyarok: Lázár János, Szanyi Tibor, Vona Gábor, Sneider Tamás, Demeter Márta.


És van egy rakás kül- és belföldi akikben negatívan... Ők sokkal többen vannak...

2018. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Gyurcsányban még év elején amikor kiderült hogy a Bokrost átverte.
2018. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Azokban, akik korán meghaltak.
2018. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!