Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen szerződést kötne Orbán...

Milyen szerződést kötne Orbán a hölgyekkel?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy tüntetésen valami olyan táblát tettek ki, hogy ne kössön velem Orbán szerződést vagy ilyesmi és hallottam érintőlegesen a hírekben, hogy valamilyen szerződést kötne. Miről van szó ? Miért nem bontakozott ki ez a szerződés a hírekben? Miért nem közbeszéd tárgya?
2018. máj. 14. 21:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%
Orbán és szerződés, ott az Orbánnal szerződő fél, csak is rosszul járhat.
2018. máj. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%

Ezek a balkáni barmok még mindig ott tartanak, hogy a nők nem szülnek.

Pedig a legtöbb ovis is tudja, hogy a kisbabához kell egy apuka és egy anyuka, akik házasok, és nagyon szeretik egymást.

Nos, itt bukott meg ez az egész. Ugyanis én (és még nagyon sokan) nem akarok egyedülálló, vagy elvált anya lenni, aki 80 ezerből nyomorog a gyerekkel, miközben megoldhatatlan problémát jelent oviba vinni, felügyeletet biztosítani a szünetekben, és otthon maradni vele, amikor beteg.

Majd szül helyettem az, aki a családi pótlékból és a gyes-ből akar megélni, és akinek a se.gge alá tolják 18 évesen az önkormányzati lakást. (Igaz, neki akkor már van 3-4 gyereke...)

2018. máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
11%
Ritka nagy sötétség kell ahhoz, hogy valaki ennyire képtelen legyen szöveget értelmezni. Orbán azoknak a nőknek a véleményére, javaslataira kíváncsi, akik akarnak gyereket. Eddig sem volt negatív motiváció (szingliadó és egyéb idehallucinált baromságok), ezután sem lesz, a kormány kifejezetten CSALÁDtámogatásban gondolkozik. Aki nem óhajt gyereket, annak ezután sem lesz kötelező, és nem éri semmilyen retorzió, ez az egész ügy nem érinti. Így aztán fölösleges a hülyeségeit is ideböfögni.
2018. máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
90%
Orbán szerintem senki javaslatára nem kíváncsi. Egyébként nem "CSALÁDTÁMOGATÁS", meg CSOK baromság és konzultáció kell ide, hanem minden munkahelyen versenyképes bér és élhető ország. Ha ez megvalósult, akkor a gyermekvállalási kedv is beindul. Szocializált normális felelősségteljes emberektől viszont nem elvárható, hogy orrba-szájba szaporodni kezdenek a CSOK-gyes-adókedvezmény-kedvezményes hitelek ellenére, 100-200 ezer ft családi jövedelemre, hogy még az ükunokáik is adósrabszolgaként nyögje a döntést.
2018. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Szocializált normális felelősségteljes emberektől viszont nem elvárható, "


Szocializált normális felelősségteljes emberek nem szorulnak rá, hogy betanított biodroidként gürizzenek minimálbérért. Erről ennyit.

2018. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
19: XD
2018. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Vérszerződést nem, de ge_ci szerződésre még telik neki.
2019. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!