Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is úgy van vele, hogy...

Más is úgy van vele, hogy inkább a FIDESZ mint akármelyik baloldali párt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 20:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%

11# Érzelmi politizálás? Ezt ebben a kontextusban még nem hallottam. A világ összes politikai állásfoglalására bele lehet vonni az érzelmeket. Eddig leginkább csak a halálbüntetés/cigánykérdés/migránsok témakörében volt elterjedt: "majd ha megölik a rokonaidat", "majd ha megerőszakolják a lányodat" - de a másik oldalról is lehetett állást foglalni: "majd ha neked kell elmenekülni", "majd ha te leszel kisebbségben", "majd ha téged gyanúsítanak meg valamivel". Mindenesetre ez a legprimitívebb (hibás) érvelési módszer, és arról tesz tanúbizonyságot, hogy a felszólaló nem beszámítható. Aki meg benyalja, az meg egyenesen degenerált.


Szerintem legközelebb te se menj el szavazni.

2018. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%
Bármelyik ellenzéki párt, a Jobbiktól a Kétfarkún keresztül a Gyurcsányig jobb lenne a Fidesznél. Ja, bocs, Gyurcsány hazudott, szerencsére Orbán soha nme tenne olyat. Az MSZP meg ellopott egy kis ezt azt, így rögtön elnézhető, hogy Orbán az egész országot kirabolta. Nem tudom, mennyire kell hülyének lenni ahhoz, hogy valaki a Fideszre szavazzon, de asszem nagyon.
2018. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Igen, elég sok ember. Én speciel sose tudtam megérteni ezeket az embereket, de ha csak az a kérdés, hogy van-e úgy más is, akkor a válasz egyértelműen: igen.
2018. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%
12# Baromira nem vagyok érzelgős. Tanácsot pedig ne osztogass! Nem is megyek,rég külföldön leszek már 1,5 év múlva.
2018. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
5%

ma 21:39


Annyira okosnak gondolják magukat az ellenzékiek, csak az eredményeiken nem látszik. ;)

2018. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

#12


Akkor azok mekkora ökrök lehettek, akik ezek után visszaszavaznák Gyurcsányt vagy az MSZP-t?


Ameddig csak ilyen alternatívákat tud felmutatni az ellenzék, itt kormányváltás biztos nem lesz!

2018. máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
En nem, de sokan vannak így ezzel.
2018. máj. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#16 Bűven van alternatíva, túl sok is. Úgy csinálsz, mintha csak Gyurcsány lenne. Egyik sem makulátlan, nem is kell velük 100%-ig egyetérteni, de teljesen normális programja volt majdnem mindengyik ellenzéki pártnak. A Fidesznek egyáltalán nem volt programja. Nekik már ígérgetni is derogál. Annyira sz@rnak az emberek fejére, hogy azt hiszik, nekik programit se kell írni (és mint látjuk, tényleg nem kell, mert a szavazók nem kérik számon, mert úgyse tudnak olvasni). Utálom az ellenzéket is, mert nem tudtak összefogni, elárulták az összes szavazót, de orbán a hazát árulja már nyolc éve. Racionális érv az ellenzék mellet még az, hogy egyedül egyik sem kerülne (került volna) abszolút többségbe, így nem tehettek volna meg bármit, valós vitákra lennének kényszerítve a koalíciós partnerekkel. Vagyis vége lenne az egyeduralomnak.
2018. máj. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ezzel csak a buták vannak így, bár azokból egyre több van. Komolyan kezdünk sajnos egy jobbágyi tudatlan csordára emlékeztetni, mint értelmes civilizált néphez. Széchenyi foroghat a sírjában miattunk..
2018. máj. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én igen.
2018. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!