Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek miért nem aktívak...

A Fideszesek miért nem aktívak a neten?

Figyelt kérdés

Figyelem néha a cikkek alatti hozzászólásokat és még az origón is túlnyomó többségben írnak az ellenzékiek, az ellenzéki portálokról nem is beszélve.

Ettől függetlenül a szavazáson mégis tarolt a Fidesz, ezek az emberek hol vannak? :O


2018. máj. 6. 08:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
21%

Lol álmodik itt a nyomor :D

Ekkora fidesz győzelem után minek kéne itt lenni? Nem szeretem nézni mások kínkeserves szenvedését, elég volt a választás éjszakáján nézegetni a kérdéseket

2018. máj. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem, ez egyszerűen úgy működik, hogy aki elégedetlen a választás eredményével, a kormánnyal, az mindig "aktívabb". Ha nem nyert volna a Fidesz, aligha lenne így.
2018. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
31%
Nincs időnk egész nap a neten kógni. Dolgozunk vagy a munkahelyen vagy otthon. Az alapjövedelmet várók jóhogy ráérnek.
2018. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
29%
Vidéken csak az M1 -TV2 fogható ez ordas hazugság. Ott az ellenzéki Rtl ami szintén fogható háztetős antennával ingyen és mindenféle nézettségi listán annak a hiradója veri a többit. Szóval azzal érvelni hogy vidéken csak állami tv-t lehet nézni és csak azt néznek ,szokásos ellenzéki hazugság. Mindenki azt néz amit akar.
2018. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
62%

" A tanyan nincs net. Jon az M1, lehet nezni, oszt jooovan."


Akkor te enyhén le vagy maradva a technika előrehaladásával! :P

2018. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
21%
Mert a választási szoftver kreálmányai. Még a kormányé, akik románoknak adtak szavazati jogot.
2018. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:

"A Fideszesek miért nem aktívak a neten?"


Az ő idejükben még nem találták fel a netet. Tudod, ők a fiatal demokraták...

2018. máj. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
67%
ja, ja...Biztos nem ért az internethez se a 25 éves informatikus, se a 27 éves mérnök fiam. Én se értek hozzá nyilván, bár napi szinten használom a munkámhoz is.:D Csak azért szavazunk a Fideszre, mert a smart tévéinken az összes csatornán csak m1 jön.:DD Idióta.
2018. máj. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:

Nem, ti azért szavaztatok rá, mert agymosott hülyék vagytok, akiknek fontosak a keresztény értékek, a stadionépítés, a fakivágás és Mészáros Lőrinc gazdagodása. Valamint semmi kivetnivalót nem találtok az ország orosz vazallussá tételében, bűnözőknek állampolgárság adásában és a jogállamiság leépítésében.


Én a fidesznyuggerekre utaltam, az egy más kategória.

2018. máj. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!